Plazma 42 cale:)

s4v4g3

New member
Witam,
wiem wiem - kolejny temat z prośbą:popcorn:
Ale mam nadzieje, że ktoś doradzi:fool:

Porównywałem sobie kilka modeli i chyba najbardziej pasuje mi Panasonic TX-P42G20E.
Proszę o sugestie:D
A może LCD jednak?:>

Jeszcze kilka informacji z szablonu:
Pokój 17mkw.
jaki masz obecnie telewizor- brak
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - więcej wieczorem
preferowana wielkość telewizora – 42 cali
preferowana marka- LG, Panasonic, ewentualnie Samsung
jakie urządzenia będą podłączone – cyfrowyPolsat+, laptop czasami, BlueRay, Amplituner Onkyo607;
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 75% Tv - 25% reszta
siedzisz na wprost czy również z katów bocznych- na wprost
telewizor ma mieć wifi - może być ciekawy bajer
ma czytać przez USB filmy - tak
jakimi złączami i co chcesz podłączyć – HDMI do laptopa, amplituner itd wiadomo.
jaki masz sygnał – póki co brak - ma być cyfrowyPolsat
ile programów HD - na razie nie mam
ile godzin dziennie ma grać telewizor - ok 5
ile osób zasiada przed telewizorem - 1-4
ma stać czy wisieć - stać
jaka klasa cenowa – ok 3000
 

s4v4g3

New member
Skoro ci pasuje g20,to kupuj...ale jeśli chcesz coś większego:wink: to 50pk350:eek:k:
Niestety większy odpada. Za małe pomieszczenie jest - odległość do TV będzie tylko 2m.
Pytanie jeszcze jedno (może 2:lol:) - czy ten następca g10 jest dobry? Jak jest tu z tączernią - zanika po iluś tam tyś h jak było w G10?
2gie pytanko - czy podłącze wszystkie urządzenia do tego TV?
Amplituner, Laptop, BD, PS3 - czy starczy wejść/wyjść?
HDMI x4 więc o to się nie boję.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Niestety większy odpada. Za małe pomieszczenie jest - odległość do TV będzie tylko 2m.
Pytanie jeszcze jedno (może 2:lol:) - czy ten następca g10 jest dobry? Jak jest tu z tączernią - zanika po iluś tam tyś h jak było w G10?
2gie pytanko - czy podłącze wszystkie urządzenia do tego TV?
Amplituner, Laptop, BD, PS3 - czy starczy wejść/wyjść?
HDMI x4 więc o to się nie boję.
Martw się płynnością,itp.:wink:ale pewne wady i tak musisz zaakceptować bez względu jaki kupisz,wybierasz ''nie lepszy model,tylko mniejsze zło'' w swoim budżecie.Pamiętaj,że do wszystkiego się można przyzwyczaić,to jest tylko kwestia podejścia i najważniejsze że decydujesz się na plazmę.
 

bzyq

Member
Niestety większy odpada. Za małe pomieszczenie jest - odległość do TV będzie tylko 2m.
Pytanie jeszcze jedno (może 2:lol:) - czy ten następca g10 jest dobry? Jak jest tu z tączernią - zanika po iluś tam tyś h jak było w G10?
2gie pytanko - czy podłącze wszystkie urządzenia do tego TV?
Amplituner, Laptop, BD, PS3 - czy starczy wejść/wyjść?
HDMI x4 więc o to się nie boję.

Nie przejmuj się czernią. To jest troszkę tutaj na forum przesadzony temat. Mam G10 od roku i nie widzę, żadnej różnicy w jakości czerni. Ale to może dlatego, że ja oglądam TV a nie badam go specjalistycznym sprzętem ;-)
 

s4v4g3

New member
Martw się płynnością,itp.:wink:ale pewne wady i tak musisz zaakceptować bez względu jaki kupisz,wybierasz ''nie lepszy model,tylko mniejsze zło'' w swoim budżecie.Pamiętaj,że do wszystkiego się można przyzwyczaić,to jest tylko kwestia podejścia i najważniejsze że decydujesz się na plazmę.

Czemu mam się martwić płynnością? I jakie niby wady mam zaakceptować. Troszkę za bardzo tajemniczo napisałeś:niewiem:
I rozumiem, że plazma jest ok:p Ale tu zdania pewnie są podzielone pomiędzy zwolennikami LCD a Plazmą:eek:k:
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Czemu mam się martwić płynnością? I jakie niby wady mam zaakceptować. Troszkę za bardzo tajemniczo napisałeś:niewiem:
I rozumiem, że plazma jest ok:p Ale tu zdania pewnie są podzielone pomiędzy zwolennikami LCD a Plazmą:eek:k:
Poczytaj wady i zalety,to podstawa przed zakupem.Zdania podzielone były, są i będą:wink:Wady i zalety też,trzeba tylko umieć rozsądnie podejść do tematu i zdecydować w którym modelu wypada najlepiej stosunek cena-jakość do TWOICH potrzeb i oczekiwań.Nie ma tv idealnych,na początek to zaakceptuj:wink:Jak poczytasz to zrozumiesz,a to akurat nic nie kosztuje.Za tą kasę g20 jest:eek:k:
 

s4v4g3

New member
Poczytaj wady i zalety,to podstawa przed zakupem.Zdania podzielone były, są i będą:wink:Wady i zalety też,trzeba tylko umieć rozsądnie podejść do tematu i zdecydować w którym modelu wypada najlepiej stosunek cena-jakość do TWOICH potrzeb i oczekiwań.Nie ma tv idealnych,na początek to zaakceptuj:wink:Jak poczytasz to zrozumiesz,a to akurat nic nie kosztuje.Za tą kasę g20 jest:eek:k:

No dobra, a jak jest z tymi duszkami/powidoki ? Jak się ustrzec przed nimi - bo z tego co czytam to chyba największy problem.;/ Nie można wyświetlacz przez długi czas tego samego obrazu... jakoś nie wierzę, że moja żonka przestanie oglądać jakiś serial:popcorn:
Poza tym- jakoś nie ma zbytnio wad ten model Panasonica - nie znalazłem bynajmniej na necie...
 
Do góry