Plazma 40"-42"(?)

lgtco99

New member
Nie kupuj mniejszego od 42" ja przesiadłem się w listopadzie właśnie na p42s20s z 21"crt. Jak wyjąłem go z pudła i postawiłem na stoliku to zabolało mnie w żołądku pomyślałem co ja zrobiłem taki wielki, ale do pierwszego odpalenia i wszystko przeszło. Teraz jak większość myślę że 46" nie byłoby przesadą.

OK, już mnie przekonaliście.:DTX-P42S20E czy TX-P42U30E, który wybrać?
 

don111

Banned
Heh, rzeczywiście (przez przypadek zmodyfikowałem 1 post i zapomniałem dopisać). Najczęściej telewizor jest oglądany z odległości 2.5-3.5m.
moja siostra ma 42' z 2,2m i jak uznała - za duży to on nie jest, a się bała czy nie lepszy byłby 37' czy nawet 32'
zdecyduj się jaka ta odległość, jak 2,5m to wybieraj z 42'-46', a jak 3,5m to zapomnij o czymś mniejszym niż 50', bo później będziesz żałował że jednak można było wziąść większy
w 50' masz większy wybór w tej cenie bo dochodzą fajne tv od LG - 50PJ350 i 50PK350
 

lgtco99

New member
3.5m To na prawdę jest maksimum, a najczęściej oglądam z 2.5 (najdalej 3.5m, najczęściej 2.5m, a najbliżej 1.2m). 42" w zupełności wystarczą. Proszę o opinie na temat tego, który z wymienionych telewizorów będzie lepszym wyborem: TX-P42U30E czy TX-P42S20E
 

hd4ever

New member
3.5m To na prawdę jest maksimum, a najczęściej oglądam z 2.5 (najdalej 3.5m, najczęściej 2.5m, a najbliżej 1.2m). 42" w zupełności wystarczą. Proszę o opinie na temat tego, który z wymienionych telewizorów będzie lepszym wyborem: TX-P42U30E czy TX-P42S20E

Nie oglądałem żadnego z nich, niestety, zatem nie poradzę. Chyba S20 ma nowszy panel,
ale to według mnie nie ma poważniejszego znaczenia. Pooglądaj je jak możesz stojące obok siebie.
Poszę, koniecznie napisz na forum jeżeli przyjdzie już ten czas, że 42' jest właśnie za mały :)
 

don111

Banned
zaczekaj na nowe modele, teraz będą wchodzić od LG, Panasa i Samsunga... może coś lepszego kupisz za podobne pieniądze
 

augabuga

New member
Witam, stoję przed takim samym wyborem jak @lgtco99. Czy mógłby ktoś udzielić odpowiedzi, który z obu tych modeli wybrać? TX-P42S20E czy TX-P42U30E. Pozdrawiam
 

don111

Banned
Myślałem ze TX-P42U30E to nowy model Panasonica
nowy, ale ogólnie seria U to zawsze była taka okrojona S, nie wiadomo co tym razem wycieli
zresztą na razie nic o nowych seriach nie wiadomo, poza tym co można wyczytać w internecie
wstrzymaj się jeszcze z miesiąc aż będzie dostępny model S30 i inne modele od LG i Samsunga
 
Do góry