Plazma 3D do PS3 i HD TV

MKV

New member
Jest okres po świętach i chciałbym wymienić mojego 40" Samsunga LE40A615 na jakąś plazmę 3D (wszyscy ciągle piszą, że plazmy sa lepsze od LEDów za które sie tylko kase wyrzuca) w rozmiarze myślę najchętniej 46 cali - może być i 50. Okna sa po obu stronach telewizora ale na tej samej ścianie przy której on stoi więc nigdy nie będzie świeciło słońce prosto w ekran.

Chciałbym wydać powiedzmy do okł 3200zł.
TV musi mieć minimum 3 gniazda HDMI (obecnie mam podpięte UPC, komputer i PS3), najlepiej obracaną podstawę (będzie stać) oraz dostęp do internetu w sumie też byłby mile widziany choć nie jest to konieczność.

Czytałem różne opinie o różnych TV np o input lag? co przeszkadza w grze na konsoli itp i mam kompletny mętlik w głowie.

TV głównie używam do grania na PS3, oglądania telewizji HD z UPC i filmów oraz zwykłych kanałów z UPC.

Co byscie mi radzili z obecnej oferty?
 

MKV

New member
Olej Samsunga ' dołóż 500 zl bo naprawde warto i bierz Panasonica TX-P50ST50 jezeli ma to byc plazma ;)


Ja obecnie mam Samsunga ale wacle nie napalam się, że kolejny tez ma byc Samsung ;)

Ten Panasonic wydaje sie byc bardzo ciekawa propozycją :)
Drogie do niego sa okulary?
 

fluid

Banned
Nie wiem kolego - google i jazda :d pewnie nie wiecej niz 300 zl za sztuke a moze i mniej :d Obadaj kilka postow zamieszonych w watku ST50 i nie bedziesz juz gdybal nad tym jaki tv w tej cenie ' ludziska sie nie rozpisuja w temacie bo powiedziane zostalo juz wszystko co do tego modelu - jezeli plazma w tej klasie cenowej to tylko st50 - bez kitu doloz kilka stow a nie pozalujesz i koniecznie! ' minimum 50 " , a okulary ...? okulary dokupisz pozniej :) 3D bajer , ale lepij go miec i skorzystac gdy zajdzie potrzeba . Proste jak ?! ... haha .pzdr
 
Ostatnia edycja:

MKV

New member
Czytałem o kilku różnych TV tutaj na forum i właśnie zawsze jakieś ale było - najbardziej mnie rozczarował pewien Sharp, gdzie był błąd w opisie na stronie Sharpa i się okazało ,że nie ma obsługi internetu...
Poczytam o tym Panasonicu skoro tak polecacie i najwyżej trochę poczekam aż kasy więcej będzie i wtedy go kupię... te 50" będzie spore no ale... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Malo masz urzadzen mulimedialnych ktore mozna wpiac do TV i cieszyc sie tym intermetem, cokolwoiek by tam nie bylo? Koszt smieszny a tv ma dobrze swiecic, internet i inne bzdury to tylko dodatki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Internet możesz zawsze dokupić choćby w formie dongla z Androidem.
A telewizor rzeczywiście - to Panasonic 50ST50 będzie extra wyjściem.
 

MKV

New member
Malo masz urzadzen mulimedialnych ktore mozna wpiac do TV i cieszyc sie tym intermetem, cokolwoiek by tam nie bylo? Koszt smieszny a tv ma dobrze swiecic, internet i inne bzdury to tylko dodatki.

Chodziło mi o to jak producent zrobił babola i ludzie z forum przecież ile mieli przez to nerwów i były zwracane telewizory - o tomi chodziło.
YouTube byłby mile widziany w telewizorze ale taki, w którym można oglądać filmy 1080p a nie takie coś jak jest w PS3 - YouTube XL gdzie filmy tylko 320x240p chyba można oglądać :/


A co myślicie o PANASONIC TX-P50U30E ?? Kosztuje 2799zł w Media Markt
 
Ostatnia edycja:

MKV

New member
Chcesz to porównać z 50st50 ?

Szukam tańszej alternatywy bo nie uśmiecha mi się wydawać 3700zł na TV - bardzo bym chciała Panasonica 50ST50 ale jest naprawde duży dla mnie wydatek i rozważam czy nie zaoszczędzić troche pieniędzy i nie kupić czegoś tańszego (choć z reguły wole kupić raz a dobrze).

Panasonic UT50 względem ST50 jesli się nie mylę nie ma powłoki przeciw odbłyskom czy jakoś tak oraz trzeba dokupic moduł wifi (mi wystarczy, żeby przez kabel lanowy działało bo i tak mam switch pod telewizorem). W czy jeszce ST50 jest lepszy od UT50 ?


W tej chwili głównie rozważam (bo sa akceptowalne cenowo)
1. PANASONIC TX-P50UT50E za 2915zł w Elektro World
2. SAMSUNG PS51E530 lub E550 (2947zł w Eletro world)
3. LG 50PA6500 za 2178zł w Elektro World


Który z nich byście wybrali? Wczoraj byłem w Media Markt i w sumie chyba 3 plazmy tylko stały w tym Samsung - jest ok - świeci itp. Wszystkie trzy mają tylko 2 gniazda HDMI ale to chyba mogę sobie dokupic switch HDMI żeby miec obsługe 3 które potrzebuję albo coś podłączę za pomoca kabli RGB.
 
Ostatnia edycja:
Do góry