Playstation move - wymagana odległość

kuras90

New member
Witam

Przymierzam się do kupna PS3 wraz z Move i stąd moje pytanie do posiadaczy. Jaka jest wymagana odległość od kamery do poprawnego działania? Jako, że mam mały pokój to odległość jaką bym miał to ok 1,5-2m

Pozdrawiam
 

przemwas

Member
Wszystko zależy od gry w jaką grasz, bo np: jak grasz w piłkę siatkową w grze Sports Champions i masz dobry wyskok to i 2,5 metra do sufitu będzie za mało. Mi np. żyrandol bardzo przeszkadza i parę razy movem przywaliłem w niego. Inne gry jak np.: dla dzieci EyePet to w sumie siedzisz przed TV i nie robisz jakiś gwałtownych ruchów, podobnie w HeavyRain nie kojarzę żebym musiał martwić się o odległości w jakiej stoję przed kamerą. Myślę, że nie zrażaj się odległością jaka masz i spokojnie kupuj.
 

kuras90

New member
gry jakie bym grał to zapewne te dema z zestawu startowego, The Fight, w późniejszym czasie może Killzone lub Resistance z karabinkiem
 

cogito1

New member
Taka odległość powinna wystarczyć dla tego typu gier. Killzone widziałem "w akcji" prawie z karabinem w telewizorze i tragedii nie było ;-)

Pozdrawiam
cogito
 

kuras90

New member
ok, najwyżej będzie na Was :mrgreen:

w takim razie dzięki za rady, jakby ktoś jeszcze miał coś do dodania to chętnie wysłucham ;)

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak w najbliższym czasie zakupić konsolę i za jakiś czas dam znać jak się całość sprawuje ;)
 

redlum

New member
Bez reklam
Wlasnie gralem w sports champions. Zalecana odległość to 2,5m. Tylko z to gra ruchowa np do tenisa stolowego potrzeba duzo przestrzeni.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

pro_fill

New member
Bez reklam
a tez znowu się czepia
facepalm.png


Masta_J, zauważyłem, ze jesteś urodzonym malkontentem i dlatego napiszę ci dowcip 8)

przychodzi koleżanka do koleżanki, która jest sekretarką w poważnej firmie. rozmawiają, plotkują, nagle drzwi się otwierają, staje w nich dyrektor i się pyta:
- Pani Kasiu, nie chciałbym przeszkadzać, ale gdy będzie Pani wolna, to dosłownie na momencik chciałbym prosić Panią?
- Bardzo chętnie. - odpowiada dyrektorowi.
dyrektor znika za drzwiami, a koleżanka do drugiej [sekretarki]:
- Co tu się dzieje? Masz na niego jakiegoś haka?
ta się tłumaczy:
- A, wiesz, codziennie rano zaraz po przyjściu podaję mu kawę i dolewam mu do niej Cocolino.
- Cocolino? Po co?
- No, żeby się nie eletre.... elektrety... leleletrtre.... no, żeby się nie czepiał.....


Masta_J, może łyczka?:mrgreen:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Piję regularnie od dwóch lat, ale jak widzę takich muminów nie szanujących innych użytkowników forum, dla których to muminów wyszukiwarka nie istnieje to zwracam cały płyn.

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Jakich użytkowników forum...ta jego część jest wymarła ilość postów w miesiącu to tyle ile na innych w ciągu dnia się pojawia...kiedyś owszem, ale teraz wojna z nowymi tematami nie ma już sensu
 

kuras90

New member
A gdybym napisał w którymś z tamtych to by było, że odkopuję stare tematy...

Nie widzę, niczego złego w tym, że założyłem nowy temat, ponieważ nie widzę, by w tamtych była poruszona kwestia odległości między kontrolerem, a kamerką do poprawnego działania (może nie widziałem).
I jakoś żaden admin uwagi mi nie zwrócił. Na wszystkich forach z których korzystam tak się robi i jakoś problemu nie ma.

I chyba łatwiej jest coś znaleźć konkretnego jak jest nowy temat poprawnie opisany, niż ryć po 20 stron w ogólnym temacie żeby coś poszukać czego i tak prawdopodobnie tam nie będzie.

Wychodząc z Twojego założenia, powinno być kilka głównych tematów (TV, Audio, Konsole) i w nich pisać wszystko w jednym temacie, bo "po co zaśmiecać forum".

A na przyszłość radzę nie obrażać innych użytkowników od "muminów" bo to że masz już tyle postów na pewno Cię do tego nie upoważnia.

Więc jeśli masz coś takiego wypisywać w każdym nowo założonym temacie to lepiej sobie daruj i zachowaj to dla siebie. Bo jakoś inni chętnie pomogli i nie widzieli problemu z tego, że taki temat został utworzony.

AMEN

Tymczasem życzę miłego dnia i pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jakie stare tematy? Ostatni post z 27 lipca 2011 to jest stary temat?
Zejdź na ziemię. Tak należało zrobić i kropka.

Jak bym Cię chciał obrazić to bym to zrobił.

Nie było o odległości i już nowy temat?
To za chwilę będą miliony tematów o natężeniu światła w pokoju, o ustawieniu kamerki, o pokrowcu na move, o pokrowcu na nawigatora bo przecież to inny temat niż pokrowiec na move bo chodzi o nawigatora...

Istnieje coś takiego jak wyszukiwarka i ona bardzo dobrze wyszukuje również po treści postów a nie tylko po tematach wątków.

Bzdury Panie, bzdury.

Pozdrawiam,
 

kuras90

New member
Konsola zakupiona, chodzi, gra i buczy...no właśnie. Czy wy też tak macie, że jak ją wyłączycie to słychać jakieś ciche bzyczenie?

Co do Move to jak na razie grałem w The Fight i spisuje się dobrze. Odległość jest wystarczająca i nie ma problemów z odczytywaniem ruchów.
 
Do góry