PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

zbynio81

Member
Co sądzicie o tym nowym kontrolerze, wykorzystującym także kamerke i nowe kontrolery:
link:
YouTube - PlayStation Move Demo: SOCOM 4
http://www.youtube.com/watch?v=H3OD4wO06KY
http://www.youtube.com/watch?v=vcQK37qL2_E
http://www.youtube.com/watch?v=aLDp_66AqkE

680640000.jpg

680640937.jpg

4423031462_c7f959bd98.jpg

Sub Controller do Move został zaprojektowany do gier w których trzeba w bardziej złożony sposób kierować tym, co dzieje się na ekranie. Jak wynika z oficjalnej rozpiski Sony, nie będzie on jednak niezbędny, aby bawić się w gry pokroju Socom 4 z Move.
DLA MNIE BOMBA I SUPER REWOLUCJA:krol:, Wii i Natal Microsoftu to miernota
 

mietek099

New member
Póki co jest to dla mnie raczej zbędny bajer. Gdybym chciał poskakać przed konsolą kupiłbym Wii ;] Cieszy dokładność wykrywanych ruchów, aczkolwiek ta bijatyka prezentowała się strasznie sztywno. Osobiście nie widzę w tym rewolucji gdyż jest to jawna zrzynka z Wii. Zapewne trochę bardziej precyzyjna, ale to praktycznie to samo. IMO i tak większość osób grając w jakieś "normalne" pozycje zostanie przy zwykłym padzie a "pałeczki" będą dostawały jakieś specjalnie przygotowane pod nie gry w stylu tych z PS Eye.
 

Kaszan

New member
Bardziej "rewelacyjne" od konkurentów jest to, że na Wii nie pograsz w Killzone, GOW itp. Natomiast dzięki temu urządzeniu pograsz w gry podobne do tych z Wii na PS-ie. Jest to rewolucja nie tyle w świecie konsol, co w kontekście samego PS'a. Sam mam PS3, a przez pół roku miałem też Wii. Na przykładzie mojej Lubej, która nie lubi gier, a Wii ubóstwiała, wiem, że będzie to duży krok w popularyzacji PS-a:) pozdrawiam
 

zbynio81

Member
jeżeli nie widzisz Masta_J nic lepszego od konkurencji to...trudno...proponuje korzystać np.z GOOGLE i poczytać

dla mnie jest to większy postęp ze względu nawet na sprzęt-czyt. PS3
lepsza precyzja, nie tylko gry dla dzieci. Oferta Microsoftu jest uboższa pod tym względem.
Może właśnie na tym sprzęcie będzie większa precyzja i naturalna -celowania w grach takich jak KILLZONE, MODERN WARFARE, BATTLEFIELD itd.itp. Dla ludzi łudzących się sterowaniem nieudolną myszką typu FRAGFX... odejdzie do lamusa i zostanie tylko oryginalny PAD SIXAXIS oraz MOVE.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
@Kaszan
Dziękuję Ci bardzo za opinię.
Faktycznie kobiety to może przekonać :)
Moja przekonała się do Buzza więc wszystko jest możliwe :D

jeżeli nie widzisz nic lepszego od konkurencji to...trudno...proponuje
korzystać np.z GOOGLE
Aleś wiochę zrobił, zresztą jak zwykle.
Mnie nie interesuje co mówią Google, Ty wyraziłeś swoją opinię, że to dla Ciebie super rewolucja więc Ciebie się pytam o argumenty, nie masz ich? Zasłaniasz się google? Wiocha...

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
daj spokój ludziom z wioski i nie wywyższaj się.
Nikomu na tym forum nie chce się Ciebie do niczego przekonywać widząc twoje posty ala MĄDRALIŃSKI TATUŚ.
Pokój i koniec przepychanek. Dajmy szanse innym na wypowiedź.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Bardziej "rewelacyjne" od konkurentów jest to, że na Wii nie pograsz w Killzone, GOW itp.
Coś słaba ta rewolucja, skoro została wymyślona ładnych parę lat temu a nieco później wprowadzona na rynek przez Nintendo. Na Wii nie da się sterować w grach FPS? Proponuję zagrać w Metroid Prime Trilogy. Sterowanie w GOW? To wszystko już jest np. w The Legend of Zelda: Twilight Princess, Okami, Super Mario Galaxy.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
daj spokój ludziom z wioski i nie wywyższaj się.
LOL :cry:

Nikomu na tym forum nie chce się Ciebie do niczego przekonywać widząc twoje posty ala MĄDRALIŃSKI TATUŚ.
Pokój i koniec przepychanek. Dajmy szanse innym na wypowiedź.Pozdrawiam
Kto Ci każe kogokolwiek przekonywać?
Napisałeś, że konkurencja to miernota więc chciałem poznać Twoje argumenty, tylko tyle i jak się okazuje dla Ciebie AŻ TYLE.
Jakbyś chciał pokoju to byś z tekstami o googlach nie wyjeżdżał...

Pozdrawiam,
 

Carbon_

New member
Bez reklam
"Sports Champions is the PS3 Move's Wii Sports Resort. [...] it is unfortunately a mixed bag.

The first of the two games [...] is a table tennis game. [...] if you're looking for completely 1:1 controls you will not find them here. [...] That said, these are issues that motion controlled Table Tennis already had on Wii, but it's disappointing that this isn't the simulator people may have been looking for.

The second of the two games [...] was the Gladiator game. [...] The game cannot keep up if you start swinging rapidly, and also has a maximum velocity to your blows. [...] That said, those looking for a similar experience to the (closer to) 1:1 sword fighting of Wii Sports Resort will be disappointed."
Ps3 Move : Wii Motion Plus:
tenis stołowy - 1 : 1
walka na miecze - 0 : 1

Brak sterowania 1:1 w walce na miecze w produkcie Sony.
GDC 2010: Hands-On Preview: Sony Move - Sports Champions on VGChartz.com
 

zbynio81

Member
MASŁO nie wypowiadaj się, ty chyba chory jesteś i masz podniecenie seksualne pisząc bzdety i obrzydzając wszystkim te forum swoimi poradami "to już było, poszukaj tam, poszukaj sam, kolejny nowicjusz, po co pytasz, ale wiocha itp."

:szukaj:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jaki to ma związek z tematem? Żaden...
Bo wypowiada się zbynio81, który nawet we własnych tematach spamuje.

Pozdrawiam,
 

Kaszan

New member
Coś słaba ta rewolucja, skoro została wymyślona ładnych parę lat temu a nieco później wprowadzona na rynek przez Nintendo. Na Wii nie da się sterować w grach FPS? Proponuję zagrać w Metroid Prime Trilogy. Sterowanie w GOW? To wszystko już jest np. w The Legend of Zelda: Twilight Princess, Okami, Super Mario Galaxy.
Chyba się nie zrozumieliśmy- rewolucyjność w tym przypadku miała polegać na wprowadzeniu jeszcze większej uniwersalności PS'a. Nigdzie nie powiedziałem, że na Wii nie da się grać w fps-y chodziło mi raczej o jakość tego grania w odniesieniu do grania w fps-y na PS3- o jakość samych produkcji. Rewolucja natomiast polega na tym, że gry "ruchowe" w stylu Wii mają dzięki temu kontrolerowi wszelkie predyspozycje do tego, żeby na PS3 prezentować się lepiej niż na Wii. Jest to kolejny ważny argument "za" jeśli chodzi o wybór konsoli wśród potencjalnych nabywców. O ile oczywiście to dopracują, bo na początku będzie pewnie z tym różnie.
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
Jeśli chodzi o tenis to przez neta może być fajnie ale jak już mamy grać z kimś w jednym pokoju to sto razy lepiej rozłożyć na zwykłym stole siatkę i zagrać w prawdziwego tenisa bo w pewnym momencie takie sztuczne granie mija się z celem tak jak wii hula hop.
 

zbynio81

Member
to tak samo po co kupywać kierke i grać w wyścigi samochodowe skoro można pojeździć swoim autkiem bądź babci:)
po co grać w fps-y skoro można kubić sprzecik i pobawić się z kolegami w wojenke :krol:
 
Do góry