Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jedynka też była bardzo ładna,tylko trochę mi skakała :D

Kris pisze,że MS zablokował mu kilkanaście współdzielonych kont.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niech się lepiej w końcu wezmą za fizykę, bo nic tak nie cieszy (mnie oczywiście), jak możliwość interakcji z otoczeniem, zbijanie lamp, przestawiania otoczenia, turlanie beczek i oczywiście strzelania do kur ; )

W związku z tym wziąłem Teardown które kiedyś wklejałeś, tyle, że na PC i jest kupe zabawy, chociaż sama gra, to typowa popierdółka, ale fizyka wymiata. Szkoda, że nie wypuścili na konsole.

[youtube]TWfeWtv7Iww[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ogłosili remaster Max Payne 1 i 2. Pierwsza część była genialna. Do tego ten dubbing i narracja. Super sprawa. Chętnie ogram.
Do tego oryginalne studio się za to bierze, a nie Rockstar, może wyjdzie coś tak dobrego jak remaster Mafi, a nie coś tak złego jak GTA od Rockstara :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Remastera mogą w buty włożyć, wyjdzie z tego taki sam gniot jak z trylogi GTA, dorzucą 60fps, podbiją tekstury, trochę cieni, dymek z lufy, a glowa dalej bedzie kwadratowa, ale remake jak najbardziej. MP ze swoim rewolucyjnym bullettime to już klasyka gatunku, a jak dodamy do tego łapę Rockstara i ich fizykę, to mamy murowanego hiciora.
No i warto pamiętać o Alan Wake 2 od Remedy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szkoda,że tutaj anulowali dwójeczkę.
Widowiskowa była ta rozpierducha otoczenia.
[youtube]6o0bo_uZilY[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Za 2 miesiące premiera w Polsce.
Ciekawe kiedy wrzucą Horizona i GT7... ;)
No dobra,ale powinny pojawić się takie "starocia" jak Ratchet,Returnal,Spidercieć i Demon's Souls.

playstation_plus_ceny_uslugi.jpg
 
Do góry