Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jedno i drugie ma swoje plusy,wiadomo.
Ciekawe co puszczą w menu nowej Forzy ? ;-)
[youtube]GYeADDB0Rt8[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odpalał ktoś DriveClub na PS5?
Te rzekome gameplaye w 4K/60 na YT wyglądają świetnie.
Wygląda na to, że gra dostała jakiś upgrejd?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ciekawi mnie także Demon's Souls oraz Returnal,ale nie wiem,jak poradzą sobie z nimi moje nerwy :-D
:D


giphy.gif

Odpalał ktoś DriveClub na PS5?
Te rzekome gameplaye w 4K/60 na YT wyglądają świetnie.
Wygląda na to, że gra dostała jakiś upgrejd?
Ta gra nie dostała żadnego wsparcia od co najmniej 5 lat. Nawet pod pro nie było już żadnej aktualizacji. Na PS5 wygląda i działa tak samo jak na PS4.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj doszła jakaś aktualizacja COD ModernWarfare, zniknął HDR i generalnie ciemno jest jak w upie. Pytanie, czy kwestia zbiegu okoliczności, czy inny czynnik miał wpływ.

Wychodzi na to, że PS5 zrezygnowało z wymuszonego "HDR", a ten jaki by nie był, załączony był cały czas, bez względu na odpaloną pozycję (czy obsługuje, czy nie).
Czyli generalnie była wyższa jasność na każdej pozycji.

Sprawdźcie, czy coś się u was zmieniło.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie już pad rozebrany, także jakby ktoś chciał oddać na serwis, to zapraszam.
Nie obiecuje, że nie zostaną jakieś wolne śrubki :D

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tuning robiłem wg. tutoriala master chef z zamkniętego forum dla pro graczy, teraz mam elektro wstrząsy, polecam :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale wyczyściłeś lewą gałkę z włosów z palców ? :grin:

Ja chyba wezmę PS5 najwcześniej za pół roku.
W końcówce roku będzie w co grać,co pewnie przeciągnie się dłużej,a w kwietniu ma wyjść Stalker...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Nigdy nie widziałeś tak pięknej kryminalnej metropolii Los Santos, gdy panorama lśni w ostrej rozdzielczości 4K dzięki odważnej aktualizacji graficznej, a Ty sprawiasz, że miasto jest wyjątkowo płynne i niebezpieczne dzięki płynnym 60 FPS."

Ciekawe,czy to oznacza,że będzie 4K/60 czy wybór pomiędzy tymi wartościami...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy nigdy nie widziałem, to się okaże. Powiedziałbym, że widziałem u siebie na PC, a jak będzie jeszcze lepiej, to klękajcie narody. Miejmy nadzieję, że to pierwsze, a nawet gdyby to miało być 60 klatek, to i tak przy jakimś upskalingu.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Miałem olać to GTA, ale z braku gier pewnie przejdę jeszcze raz. Szczególnie, że ostatnią część ograłem jeszcze gdy byłem noobem konsolowym (dalej jestem :D), do tego tylko w 30FPS na One X
 
Do góry