plasma do 4 tyś

piker222

New member
Chciałbym kupić plasmę problem że nie znam się kompletnie przeglądam forum od kilku dni i zastanawiam się czy 42 a może 50 cali bo widziałem na necie samsunga ps50c62h za 3900zł i panasonic th50pv70 4300 zł ewentualnie mogę przekroczyć załorzoną sumę do 500 zł teraz pytanie czym kierować się przy wyborze plasmy jasnośc czy kontrast jest ważniejszy (a może inne parametry) i czy im większe wartości owych parametrów to lepiej?odległość od tv ok 3m aha i tv w przyszłości będzie współpracował z amplitunetem harman kardon avr 347 + dvd hk 47 + jbl cinepack northridge e80:D . pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli posiadasz extra sprzęt audio , to byle jaka plazma Cię nie zadowoli.
ponieważ bariera nieprzekraczalna - to w klasie cenowej ja wybierałbym :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23023

prezentacja pomidorów i ich odzwierciedlenia zatkało nas na chwilę. Wydawało się głodni po ciężkim dniu pracy możemy sięgnąć ręką i pokroić je na kanapki. wow !!!
54fecf168a718442med.jpg


następne ujęcie i znów osłupienie - pomarańcze zapachniały w całym sklepie. Może dlatego że odzwierciedlenie było niesamowicie naturalne. Jedynie LCD Loewe podawało tak czystą strukturę jakości i kolorów.
506e7a8cc16c7b5dmed.jpg


pytaj tylko koniecznie o kalibrację.
 

piker222

New member
większą wagę przywiązuję do jakości dzwięku niż do obrazu dlatego tv do 4k a nie do 20tyś a odnośnie linka który podałeś nie mogę wejść ponieważ nie jestem klubowiczem może doradziłbyś coś od siebie bo z tego co widzę to masz ogromną wiedze w tym temacie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wystarczy się zalogować - ja też się zalogowałem.
O dźwięk możesz być spokojny w klasie cenowej.
Jakieś kilka tysięcy osób jest zadowolonych :D
 

piker222

New member
a coś z 50-ek pewnie w taj cenie to nic ciekawego nie dostane w sumie lepiej kupić mniejszy a konkretny ten panasonik jest w fajnej cenie na allegro 3700zł pewnie go kupię ale chyba lepiej iść najpierw za zwiad a nie kupować z netu w czano w najblizszym czasie wybiore się na oględziny w real do jakiegoś sklepu a przy okazji porównam z resztą wynalazków SZATANA!:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poproś o prezentację w domu , oszczędzisz czas i pieniądze , a jakość sygnału w Twoim domu zawsze stanowi niewiadomą.
Przy Twoich warunkach podanych , pozostałbym z 42PV 80.
 

piker222

New member
wporzo prezentacja! ale który sklep oferuje takie kombo ja mieszkam w wiosce olimpijskiej( Zakopane):p a z tej dziury do konkretnego miasta doleko trzeba bić katy rzędu 100 km np. Kraków bo niewierzę że w małym sklepiku gdzie są dwa telewizory na krzyż ktoś zaproponuje prezantację:roll:
 
Ostatnia edycja:
Do góry