Planowany zakup Samsunga ue46es8000 , czy warto ?

Maraks

New member
Witam Państwa
Zastanawiam się nad zakupem 46 calowego Samsunga ue46es8000 , czy warto zainwestować w niego 6 tyś. zł , czy może poszukać czegoś innego ? . Warunek musi być” bez ramkowy „

Dziękuję za pomoc
 

kini0

New member
Bez reklam
Wszystko zależy od wymagań....
-jeżeli 3D jest kompletnie nieistotne, to spoko..- aczkolwiek ES7000 jest tańszy.
Jeżeli 3D jednak ma jakiś priorytet, warto porównać z pasywem, np. LG czy Philips.
 

Maraks

New member
Czy priorytet ? zapewne będzie oglądany na 3D , ale czy często to ciężko powiedzieć. Jeśli patrzeć na konkurencje to w jakich modelach/symbolach się poruszać ?
 

ROMAN38

Active member
Bez reklam
Witam Państwa
Zastanawiam się nad zakupem 46 calowego Samsunga ue46es8000 , czy warto zainwestować w niego 6 tyś. zł , czy może poszukać czegoś innego ? . Warunek musi być” bez ramkowy „

Dziękuję za pomoc
Szkoda kasy i nerwów !!!!!:xClouding i nierównomierne podświetlenie to zmora tej serii.Za 5200 zł masz plazme Panasonica 55 cali ST50, OBRAZ BEZKONKURENCYJNY w stosunku do ceny:shock:
 

kini0

New member
Bez reklam
Plazmy Panasonica zasysają, aczkolwiek juz nie mają konkurencji...
Sugeruję skupic się na pasywnym 3D w wykonaniu Philipsa lub LG
 

sfw

New member
Plazmy Panasonica zasysają, aczkolwiek juz nie mają konkurencji...
Sugeruję skupic się na pasywnym 3D w wykonaniu Philipsa lub LG

A oglądałeś coś na tym pasywnym 3D? Porażka w porównaniu z aktywnyn! Obraz o mniejszej rozdzielczości nigdy nie będzie lepszy od tego o większej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Maraks

New member
Czyli zrezygnować z pierwotnego planu zakupu Samsunga ES 8000 a skupić się ? no właśnie , na jakiej firmie/modelu ?
 

kini0

New member
Bez reklam
A oglądałeś coś na tym pasywnym 3D? Porażka w porównaniu z aktywnyn! Obraz o mniejszej rozdzielczości nigdy nie będzie lepszy od tego o większej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Bla bla bla....
W odbytnicy mam rozdzielczośc jak mi okulary piachem po oczach sypią...
 

Maraks

New member
Oglądałem go w sklepie :) , a czy ktoś się orientuje czy niebawem w promocji (tak jak było w lato) będą dodawać do niego np. gratis lub za 1 zł Tablet,okulary lub cos podobnego
 

grzesiczek1

New member
U mnie w ES8000 clouding jest praktycznie niezauważalny, ale istnieje. Mimo to polecam Ci (i dotyczy to każdego telewizora LED jakiego byś nie wybrał) wcześniejsze jego obejrzenie w sklepie i to koniecznie w ciemnym pomieszczeniu. W normalnym oświetleniu sklepowym nie ma możliwości obserwacji chmurzenia, a później w domu ZONK...:(

Jeśli masz możliwośc testu telewizorów w domu (np. zwrot w ciągu 10 dni lub prezentacja) to naprawdę można się przekonać co najlepiej będzie pasować.

Jak dla mnie aktywne 3D jest zdecydowanie lepsze od pasywnego.
 
Do góry