Piszczące w standby telewizory SAMSUNG MU/NU/Q

exik

New member
Wiem, ze z racji wieku nie każdy słyszy wyższe częstotliwości, ale problem jest mega irytujący i ja to słyszę.
Posiadam NU8002 w wersji 55" i od samego początku borykam się z problemem uporczywego piszczenia w standby.
Telewizor nie piszczy ciągle, ale co jakiś czas. Co 10-15 minut i trwa to kilka minut.
Dźwięk przypomina jadący w oddali pojazd na sygnałach (szybkich)
Wyje to tak niemiłosiernie, że słychać to normalnie w ciągu dnia kiedy przebywa się w pokoju kilka metrów od tv, nie wspominam tu o nocy i ciszy kiedy trzeba chować głowę pod poduszkę bo nie idzie z tym spać.

Nie reklamowałem tego bo piszczenie pojawia się i milknie i tak w kółko, obawiam się że producent wypnie się twierdząc, że nic nie słychać.

Mieliście podobny kłopot, ktoś reklamował?
Pisk/wycie dochodzi z okolic gniazd wejściowych na tylnym panelu.
 

exik

New member
Szczerze męczę się z tym wyciem. Najbardziej obawiam się tego, że stracę telewizor na 2-3 tygodnie, serwis odpisze że nic nie słychać bo akurat przygluchemu serwisantowi nie będzie się chciało dokładnie zdiagnozować usterki i tak to się skończy.
Telewizor ma 3 miesiące, problem jest od samego początku.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Serwis Samsunga jest bardzo dobry zwłaszcza ten w Poznaniu ( niku servis) i nigdy nie ma z nim problemu. Sprawdź u siebie w okolicy ale u mnie naprawa zajmuje około 5 dni
 
Do góry