Pip a451 problem

djwozik79

New member
Antena TV, Scart 1(pc) Scart2(sat)

Tabelka

Moduł \ tv, złącze1, złącze2, AV
HDMI \ tv, złącze1, złącze2, AV
PC \ tv, złącze1, złącze2, AV

1 co to moduł ?
2 Pc to pewnie dsub , a ja mam z S na Scarta

3 Czy w tej konfiguracji dziala opcja pip ? bo jakos zawsze mam ja na szaro ?

Jeżeli nie proszę o propozycję innego połączenia tak abym mógł korzystać z tej funkcji.

Dziękuje.

ps. Mam polską instrukcję i ani słowa w niej na temat szarego pip`u .
 

szczelny

New member
Wczoraj się trochę próbowałem bawic tym Pip-em. No i w przypadku ogladania DVD moge uruchomic Pip-a z telewizją. Odwrotnie już nie dałem rady bo mam szare.
Czyli nie można uruchomić PIP w trakcie oglądania telewizji żeby sprawdzić co jest na innych kanałach???
 

popiół

New member
Nie, bo do tego sa potrzebne 2 tunery ;)
Chyba ze chodzi ci o inne kanały, czyli inne wejscia w telewizorze, a to powinno sie dac zrobic... sprawdz w instrukcji
 

djwozik79

New member
jezeli chcesz patrzec np z anteny tv na prog 1 i miec pip na prog 3 (tez z ant tv) nie da rady bo on ma 1 tuner w sobie.

Co to w koncu ten moduł ?
 

Carlos77

New member
Moduł to nic innego jak Common Interface czyli moduł dostępu do telewizji cyfrowej. Wkłada sie go z tyłu tv w gniazdo CI.
Dopóki nie zostanie uruchomiona telewizja cyfrowa po kablu jest narazie bezużyteczny.
 

szczelny

New member
... czyli na chwilę obecną to mamy w tym telewizorze ( i innych podobnych modelach) taki "prawie" PIP. Niestety "prawie" robi wielka różnice.
 

korpaw

New member
PIP działa tylko w przypadku podłączenia drugiego sygnału , wtedy możemy ustawić co ma się wyświetlać w drugim oknie.
A tak wogóle to na stronie producenta jest napisane że telewizor ma tylko 1 tuner, więc po co nad tym debatować.
 

djwozik79

New member
Majac podlaczoną zwykłą antene i np tuner sat po euro (scart) i dvd po (hdmi) i pc po (dvi - dsub) lub (dvi hdmi) mogę korzystać z pipu ?

Jezeli tak to kiedy

1 pc i pip z ?
2 tuner sat i pip z ?
3 antena zwykła i pip z ?
4 dvd i pip z ?
 

DarioB

New member
djwozik79 napisał:
Majac podlaczoną zwykłą antene i np tuner sat po euro (scart) i dvd po (hdmi) i pc po (dvi - dsub) lub (dvi hdmi) mogę korzystać z pipu ?

Jezeli tak to kiedy

1 pc i pip z ?
2 tuner sat i pip z ?
3 antena zwykła i pip z ?
4 dvd i pip z ?

No właśnie?
Liczyłem, że gdy oglądam sobie divx z kompa po s-video to da radę a PIP cały czas nieaktywny.
 
Do góry