Pioneer Vsx1018ah+jamo C 405

morlock

New member
:) Witam Wszystkich Od Jakiegos Czasu Nosze Sie Z Zamiarem Kupna Pioneer Vsx 1018 Ah Z Kompletem Glasnikow Jamo Seria C 405 .i W Zwiazku Z Tym Chcialbym Prosic Szanownych Forumowiczow Hd ,o Jakie Kolwiek Informacje O Wyzej Wymienionym Zastawie Czy Wogole Warto .czy Sa Jakies Plusy Minusy Czy Moze Za To Kase Moglby Kupic Cos Lepszego .duzo Na Ten Temat Czytalem I Mam Maly Mentlik W Glowie .pomozcie
 

PopaY

New member
Bez reklam
Jeśli zalezy Ci na dobrym dźwięku to nie warto. Za kasę jaką wydasz na Pioneera możesz kupić dużo lepszego Marantza 5003, Onkyo 805 lub HK255. Pioneer gra płytko, jak dla mnie to za płytko by wydawać na niego takie pieniądze.
 

morlock

New member
Jednakrze Wydaje Mi Sie Ze Pioneer Jest Troszke Bardziej Zaawansowany Jesli Chodzi O Technologiei Pozostaje Jeszcze Jedno Pytanie Jak Ten Sprzet Zagra Z Jamo C 405:( Slyszal To Ktos???????
 
Ostatnia edycja:

Mike_D

New member
Może to nie do końca odpowieź na Twoje pytanie, ale sam mam i ampli Pionka, i kolumny Jamo - co prawda niższy zestaw, ale może jakiś punkt odniesienia to dla Ciebie będzie.. Zestaw gra dobrze, basowo i mięsiście - w przypadku lepszych mp3 na tyle dobrze że nie odczuwam sprzedaży wzmaka stereo firmy Luxman. Ale oczywiście powinieneś odsłuchac wybrany przez siebie sprzęt - nie są to małe pieniądze a może się okazać że to zestawienie do Ciebie nie trafi..
 

yarson

New member
morlock napisał:
Jednakrze Wydaje Mi Sie Ze Pioneer Jest Troszke Bardziej Zaawansowany Jesli Chodzi O Technologiei Pozostaje Jeszcze Jedno Pytanie Jak Ten Sprzet Zagra Z Jamo C 405:( Slyszal To Ktos???????

Ja słuchałem ale nie pamiętam dokładnie z którym pionkiem chyba z 418 w electro worldzie, jak masz w pobliżu to sprawdz, mi sie podobało, tylko że tak naprawdę z kinem wcześniej za wiele nie miałem styczności...

a słuchałem bo sam szukałem zestawu, jakies 2-3 tygodnie temu...
 

morlock

New member
Mike_D napisał:
Może to nie do końca odpowieź na Twoje pytanie, ale sam mam i ampli Pionka, i kolumny Jamo - co prawda niższy zestaw, ale może jakiś. WIEM SLYSZALEM TEZ TEN ZESTAW GRAL SLODKO NIESTETY NIGDZIE NIE MOGE DORWAC PIONEERA 1018 Z JAMO ZAWSZE SA Z JBL ES .I Z JBL NIE PODOBALO MI SIE ZA BARDZO ZRESZTA CENA TEZ JEST KOSMICZNA
 

bramarz

New member
Ten zestaw można posłuchać w prawie każdym EuroAGDRTV a tu link do sklepu internetowego
www euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/pioneer-dv-610av-k-vsx-1018ah-k-jamo-c405.bhtml
 
Do góry