Pioneer VSX-LX302

azuko

Member
Witam! Mam zamiar kupić Pioneera VSX-LX302 czy ktoś już testował ten amplituner, a może w tej cenie coś innego polecicie. Chcę go wykorzystać zarówno do kina domowego jak i słuchania muzy głównie metalu. Mam problem też z doborem głośników jakieś propozycje tak do 3,5 tys. Problem głównie wynika z tego, że u siebie tzn. w Chełmie i w Lublinie nie mam możliwości przetestowania tego sprzętu, a to co jest dostępne to nie ta klasa sprzętu. Z przeanalizowanych propozycji na rynku ten amplituner wydaje się dobrym sprzętem. Czekam na jakieś propozycje z Waszej strony i z góry dziękuję.
 

marcho

New member
Siema.
Niestety jeszcze nie testowałem, ale jestem już prawie zdecydowany. Jak dobrze pójdzie to będę go kupował po długim weekendzie. Dam Ci znać jak pierwsze wrażenia.
Jeżeli nie zależy Ci na marce Pioneer, to w podobnej cenie polecano mi Maranz 1608.
Co do głośników to na takie pytanie nikt Ci sensownie nie odpowie, musisz sam umówić się na odsłuch. Ja kupiłem zupełnie co innego niż początkowo planowałem właśnie po odsłuchu.


Pozdro & życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

azuko

Member
Siema.
Niestety jeszcze nie testowałem, ale jestem już prawie zdecydowany. Jak dobrze pójdzie to będę go kupował po długim weekendzie. Dam Ci znać jak pierwsze wrażenia.
Jeżeli nie zależy Ci na marce Pioneer, to w podobnej cenie polecano mi Maranz 1608.
Co do głośników to na takie pytanie nikt Ci sensownie nie odpowie, musisz sam umówić się na odsłuch. Ja kupiłem zupełnie co innego niż początkowo planowałem właśnie po odsłuchu.


Pozdro & życzę powodzenia.

Dzięki!, chętnie poczytam o Twoich wrażeniach z posiadania tego modelu Pioneera. Myślę, że wybór bardzo dobry. Ja praktycznie również jestem na niego zdecydowany, ten przytaczany przez Ciebie Maranz 1608 trochę mocowo odbiega od tego Pioneera 90 W na kanał przy 170 Watach Pioneera. Co do głośników to wiem, że to każdego indywidualny wybór i zależy od wielu czynników. A tak na marginesie to możesz zdradzić jakie zakupiłeś głośniki? Pozdrawiam
 
Do góry