Pioneer VSX-922K czy na pewno? Prośba o radę

jerzu1

New member
Witam,
Planuję zakup kina domowego do mieszkania, będzie ono stało w pokoju ok 20 m2. Zastanawiam się nad zestawami z RTV Euro AGD. W skład zestawu wchodzi Pioneer VSX-922K z BluRay BD150. Do wyboru są różne głośniki, które najlepiej wybrać?
- Pure Acoustics Supernova 8
- Pure Acoustics AV799
- Jamo S 606 HCS 3
czy warto dopłacać do VSX-922K, czy może do użytku domowego wystarczy VSX-527K? A może coś innej firmy?
Budżet to ok 3000-3500 zł.
Do Amplitunera będzie podłączony bluray, PS3, Netia Player. Chętnie wykorzystam funkcje internetowe w amplitunerze.
 

lukpep

New member
mam VSX-527 + kolumny rowniez od Pioneera -S-ES3TB. Sam ampli raczej porzadny - ciekawe funkcje sieciowe i dobre brzmienie. Brakuje troche wielopunktowego equalizera - sa jakies presety typu rock, live itp - ale nie ma mozliwosci recznego ustawienia suwakow wedle preferencji niestety - jest to chyba w wyzszych modelach dopiero. Dzwiek przede wszystkim mocny i naturalny - nie ma sztucznej miekkosci czesto dodawanej przez budzetowe zestawy kina domowego. Ladnie to gra z tymi kolumnami - ale czasem brakuje zew. suba - chociaz w innych scenach np. bassu jest tylko ze szklanki w szafce drgaja ;) Widocznie glosniki niskotonowe nie schodza tak nisko czasem jak powinny.
 

adam6150

New member
Mam Pioneera 422 i podobne odczucia. Czasem brakuje suba czasem nie. Może ktoś z kolegów podpowie suba do tego ampla. Wpadł mi taki jeden od Yamahy. Jak to zagra? FSW 150

Mam Pioneera 422 i podobne odczucia. Czasem brakuje suba czasem nie. Może ktoś z kolegów podpowie suba do tego ampla. Wpadł mi taki jeden od Yamahy. Jak to zagra?
Yamaha http://www.ceneo.pl/13628909
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

eminem6305

New member
Hej; ) posiadam amplituner pioneera vsx 922 i kolumny Yamaha ns f700 + 2 aktywne suby Cambridge audio s90 dźwięk naprawdę robi wrazenie...teraz czekam na centralny tez z seri 700 ... myślę ze powinieneś byc zadowolony
 
Do góry