Pioneer VSX-918 i JBL'e

KF2008

New member
Witam,
Znajomy poprosił mnie o wypowiedzenie się w sprawie dopasowania kolumn do amplitunera. Z materiałów, które mi przekazał wynika, że chce kupić amplituner Pioneer VSX-918 i do niego takie kolumny:
fronty: JBL E-80
tyły: JBL E-20
centralny: JBL EC-25
sub: JBL E-150
Jeśli chodzi o warunki odsłuchowe to wiem tylko tyle, że mieszka w domku jednorodzinnym...
Czy możecie wypowiedzieć się na temat tego, czy jest to dobry wybór w tym przedziale cenowym (jeśli chodzi o amplituner) i czy kolumny będa dobrze współpracowały, ewentualnie zaproponować coś w podobnej cenie?

Z góry dziękuję za pomoc
 

KF2008

New member
Dzięki za odpowiedź. Czy dobrze zrozumiałem, że znaczy to, iż grać to będzie, tylko kolumny nie będą w pełni wykorzystane (amplituner ma za małą moc)?
 

pagipl

New member
blackninja napisał:
lepiej zmienić amplituner na HK, bo 918 będzie miał problem z wysterowaniem tych kolumn.

Witam
Chce zakupic do domku jednorodzinnego - salon 30m2 zestaw kolumn JBL Northridge Pack (E80 + E20 + EC25 + E150P) z Pioneer VSX-918 + dvd takze Pioneer - wszystko w kolorze czarnym

kable mam puszczone w ścianach takze idealnie do Pioneera sie tylko je "pzykreci"


czy zestaw ten bedzie w pelni wykorzystywal moc muzyczna?
inaczej - czy dobrze bedzie słychać muzyke - wszelaką od LAZY przez HIP HOP do muzyki Chillout i ogladac Cyfre w FHD ? ?

Moj budżet to okolo 5500 pln

Prosze o rade i wskazanie sklepu
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Jbl E

JEST TAK- MAM TAKI SAM ZESTAW GLOSNIKOW W DOMU pokoj 18m,do tego Denon 1906 i TU NAJWAZNIEJSZE
SUBA ZMIEN NA E 250!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! roznica OGROMNA a przy twoim hip-hopie to masarz wnetrznosci twoich i gosci.
Jest tak malego suba nie podglosnisz,a tego E 250 zawsze bedziesz mogl sobie sciszyc,plus to ze BAS TO POTEGA!!!
 

zasiu

New member
darkmajin napisał:
wez inny ampli .... prosze...

Możesz napisać coś więcej? Po przeczytaniu internetu w kwestii w miarę budżetowego zestawu też się nastawiłem na Pioneera 818/918. Co jest z nim nie tak, to wyłączanie o którym pisał blackninja czy coś jeszcze? Jak oceniasz dzwięk z tego amp w porównaniu do konkurentów?

pozdr
zasiu
 
Do góry