Pioneer VSX-527 lubYamaha RX-V373+nagłośnienie

Candar

New member
Witam.
Szykuję się do zakupu amplitunera i frontów lub suba.
Koszt amplitunera max 1200zl (czym mniej tym lepiej) i ma współgrać z tv lg lm660s i BD-660 zanawiam sie nad:

-Pioneer VSX-527
-Yamaha RX-V373

Wcześniej miałem Kino domowe LG LH-T255 ,które się spaliło,ale zostały głośniki i sub,którego nie wykorzystam bo jest pasywny i tu moje pytanie:
z powodu ograniczonego budżetu co na początek zrobić żeby lepiej grało :

a) zostawić stare głośniki i dokupić nowego suba np: Jamo SUB210 ?
b) zrobić system 5.0 z trzech starych głośników + 2 fronty np: JAMO STEREO S 606 ?

Docelowo ( jak fundusze sie znajdą) kompletacja do 5.1

To wszystko stało by w pokoju ok 17m2, film/muzyka 50/50 , muzyka elektroniczna,pop,house i jakieś smuty które słucha żona:fool:

Tak jak wcześniej pisałem wcześniej był LG LH-T255 ,więc cokolwiek mi doradzicie powinno być lepsze od tego;-)
 

Sh4k3

New member
Za około 1250 dostaniesz RX-V473 która w przeciwieństwie do 373 ma:
HDMI pass through
DLNA
AirPlay
możliwość konfiguracji/sterowania ampli poprzez iphone/ipad/android.
 

Candar

New member
Zainteresował mnie Harman Kardon AVR 70 ,wcześniej nie brałem pod uwagę tej firmy , ale po przeczytani testu zrobił na mnie wrażene. Jak na budżetowca oczywiście.
Po przejrzeniu kilku postów wychodzę z założenia ,że AVR 70 zagra lepiej w stereo niz Yamaha (mam racje ?), minus taki że nie ma tylu "bajerów".
A jak zagra z Jamo 606 ?,aha jaki polecacie sklep (tanio i dobrze ;) ? )
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Zostań lepiej przy Yamaha 473, przynajmniej na 100% będzie wszystko ok, z dzwięku też bedziesz zadowolony a i bajery może docenisz.
 

Candar

New member
Mam coraz większy mętlik w głowie:niewiem:
Czy 473 od 373 będzie lepiej " brzmiał " ? czy ma tylko dodatkowe funkcje ? , bo aż tak bardzo nie zależy mi na nich a 300 zł różnicy mógłbym wsadzić w suba .
 
Do góry