Pioneer VSX-521 - opinie na jego temat

aiji

Member
Wybaczcie,ale taka dyskusja nie ma sensu.
Moim subiektywnym zdaniem w ogóle nie warto kupować budżetowego sprzętu,bo to ani do kina,ani do muzyki,chyba ze komuś calkowicie słoń nadepnął na ucho (bez urazy),albo kupuje,zeby tylko kupic.
Oczywiscie jasnym jest,że nie kazdego stać,ale czy nie lepiej poczekac i dozbierac do czegos co przynajmniej zagra w KD,ze sredniej-nizszej półki typu Onkyo 609,Yamaha 671/771,Denona 1912,Harmana 260 niz oszukiwac samego siebie?I druga strona medalu-taki sprzet nie poradzi sobie z zadnymi porządniejszymi kolumnami-przyklad mojego znajomego,ktory do Yamahy 471 kupił Monitor Audio RX-8 i efekt jest tragiczny.(Sprzęt polecał mu pan z MM)
Mysle,że bez sensu jest wydawanie jakiejkolwiek kasy na cos,co nie sprawi nam satysfakcji,a żadna budżetowka tego nie uczyni.Howgh ;-)
 

sluchacz12

New member
Hmm czyli 2 tysiace i w gore. To moze sobie odpuszcze i zostane przy wbudowanych w telewizor glosniczkach. Skoro nie ma sensu kupowac za tysiac zlotych amplituner to no coz, tyle mi zostaje. Dzieki za info.
 

yureek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hmm czyli 2 tysiace i w gore. To moze sobie odpuszcze i zostane przy wbudowanych w telewizor glosniczkach. Skoro nie ma sensu kupowac za tysiac zlotych amplituner to no coz, tyle mi zostaje. Dzieki za info.

421ka z Kef'ami C5 i subem C4 u znajomej na 15m2 daje rade, trzeba dobrać do ampli kolumy, które dadzą się "napędzić", nie poddawaj się ;)
pozdrawiam
 
Do góry