PIONEER VSX-521 + kolunmy

kruk178

New member
cześć,
Planuje zakup jakiegoś zestawu i nie wiem na co się zdecydować, może mi pomożecie.
Pokój - 24 m,
telewizja N HD recorder,
TV 42 cale SHARP,
proporcje 60% muzyka, 40% filmy.
Budżet ok. 3000-3900 PLN

zastanawiam się nad nowym Pionierem: Pioneer VSX-521
- nie ma nigdzie opinii o tym amplitunerze więc nie wiem jak się sprawuje.
+ kolumny KODA: ZESTAW KINA DOMOWEGO 5.1 TAGA HARMONY TAV-606v.2+TSW-90
to tego jakieś DVD z BR np: Pioneer BDP-140

co sądzicie o takim połączeniu?

Może coś fajniejszego polecacie w tej cenie.
 

kruk178

New member
hehe, cisza:) widać zestaw słaby, więc może po zmianie coś mi podpowiecie
amplituner: Yamaha RX-V 667 lud Denon AVR 1611BK
kolumny: Mission M35i lub Jamo S 608 HCS 3
dvd w zasadzie nie ma znaczenia
jak to będzie brzmiało? dzisiaj wybieram się tego posłuchać może w MediaMarkt będzie, zobaczymy
 

kruk178

New member
Byłem i słuchałem w weekend. Jeżeli chodzi o kolumny najlepiej brzmiały Dali Concept 6, do tego samego amplitunera podłączaliśmy też JBL Studio. Dali wymiata miękkością dźwięków. Słuchałem też Wharfedale Diamond 10.7 i powiem szczerze że byłem zaskoczony jakością, bardzo dobrze brzmią a i fajnie wyglądają.

Do tego prawdopodobnie Denon AVR-1912 albo Denon AVR-1612 (bo jest trochę tańszy) lub Yamaha RX-V 671 tańsza opcja to Yamaha RX-V667.

Zastanawiam się nad tymi opcjami, jeżeli macie jakieś uwagi to chętnie posłucham. Prawdopodobnie nie będę kupował całego zestawu kolumn tylko same frony i centralny, bo nie wyrobię się z kasą:)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Moje zestawienie od roku Dali Concept 6 z Pionkiem VSX 920 jest jak dla mnie bardzo dobre zestawienie.W przeszłości miałem Yamaszkę z Dali i czegoś:roll: mi brakowało , a jeszcze wcześniej Onkyo z Jamo i ten zestaw długo u mnie nie pograł :mrgreen: .
 

kruk178

New member
Jeszcze się zastanawiam jaki dokupić centralny i suba. @jędrzejj 1957 co podłączyłeś do swojego zestawu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry