Pioneer VSX-417 + Harman/Kardon HKTS 7

rdk

New member
Amplituner do Harman/Kardon HKTS

Witam
Przymierzam sie do zakupu zestawu Pioneer VSX-417 + Harman/Kardon HKTS 7, nie wiem czy dobrze dobralem amplituner do glosnikow prosze o pomoc i opine czy jest to dobry zestaw.
Znalazłem amplitunerek firmy Panassonic SA-HR45 moze bedzie lepszym wyborem. Zastanawiem sie rowniez czy zakupic mocniejsze glosniki HKTS 11 jest miedzy nimi malutka roznica cenowa (troche to dziwne) ale bede musial chyba wziasc lepszy (mocniejszy) amplituner. Prosze doradzcie cos!
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do tych kolumny czy to HKTS7 czy HKTS11 lepszym wyborem będzie coś z tej samej stajni czyli AVR132 lub AVR147.
Jak duże jest pomieszczenie?
 

rdk

New member
Czyli av bedzie lepszy dlatego ze tej samej firmy czy jest lepszy techniczne? ze specyfikacji wynika ze pioneer (poza tym lepiej wyglaga) jest lepszy, panasonik raczej odpada bo ma inna impedencje niz glosniki. Pomieszczenie okolo 17m2
 

maytki

New member
nie polecam z HKTS 7 czy 11 słuchałem ich z AVR 147 i mimo że pasowały mi wielkością to jakośc muzyki mizerna. Ja do 17m2 mam QQ500 bez suba a mimo to tyle basu chyba nigdy w domu nie słyszałem (i nie chodzi mi o "łupanie")
 

toma_ad

New member
ja mam hkts11 +avr147 i wcale nie grają mizernie. może słuchałeś hkts7 i to bez suba, a to zupełnie inna bajka niż 11, która ma sub potrafiący porządnie walnąć. qq500 bez suba nawet nie stoi przy hkts11 w kinie. ale to tylko moje wrażenia po posłuchaniu obu zestawów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rdk

New member
W sumie jestem sklonny do zakupu avr147+hkts11 chociaz av nie nalezy do tanich scialem cos zlozyc do kwoty 2,5k ale jesli warto jestem w stanie dolozyc, co do glosnik moze sie jeszcze ktos wypowiedziec na ich temat lubie glosno sluchac muzyki ale nie jak mi bas chuczy razem z futrynami przeznaczenie 50/50 muzyka i filmy.

Jeszcze jedno pytanko nie chce zakladac nowego tematu jak najlepiej to wszystko popodlanczac z pc muzyke i filmy chce z kompa puszczac - karta graficzna geforce 8600gt, dzwiekowka zintegrowana moze warto wyposazyc sie w x-fi bedzie odczuwalna roznica? tv Panasonic TX-32LX70P.
 
Ostatnia edycja:

jaroslawp

New member
Koledzy drodzy, podepnę się pod temat HK147 i HKTS11
Mam dwa pytania:
1. Czy te kolumienki HKTS11 mają jakieś mocowanie do ściany, czy muszą mieć półkę pod sobą?
2. Chcę je (te głośniczki) zakupić do obsługi kina domowego. Czy w takim wypadku lepszym wyborem będzie HK AVR147 czy Denon 1508?
Jestem laikiem w temacie KD, więc nie wiem który z tych ampli będzie lepszy pod kątem oglądania filmów z dvd. Czy też jest to obojętne, bo żaden nie ma skalera i tylko ma znaczenie jakość odtwarzania ścieżki dżwiękowej?
- Mój pokój to kwadrat 4,2×4,2m.
- Do stereo mam osobny zestaw (wzmacniacz + CD + kolumny).
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W zestawie HKTS11 znajdują się uchwyty ścienne do głośników satelitarnych.
Sporo lepszym amplitunerem do ich poprawnego obsługiwania będzie HK AVR147
 
Do góry