Pioneer SE-DRS3000C problem z podłączeniem

kaszek13

New member
Witam
Ściągnąłem z Japonii słuchawki Pioneer SE-DRS3000C wireless i probuję podłączyć je optykiem do Pioneer VSX-LX60 amplituner, niestety bez sutku. Zero dżwięku. Nie znam się na ustawieniach tego amplitunera (bo chyba tu jest problem). Słuchawki skonfigurowałem z "matką" ale ten amp to jest tak skomplikowany że nie kumam połowy z tych ustawień. Poszukuję kontaktu do speca od Pioneer zeby mi to odpłatnie ustawił. Proszę o info jak ktos zna takie osoby.
 

kaszek13

New member
Słuchawki

Z tego co zdążyłem je przetestować to spisują się rewelacyjnie choć nie mam zbyt dużego porownania. Miałem niezłe sony ale kupione już parę lat tamu. Natomiast te to zupełnie inna bajka. Chociaż są momenty że chodząc po mieszkaniu (mam 100m2) sygnał gdzieniegdzie zanika ale tylko na chwilkę. Sam dzwięk jak dla mnie jest rewelacyjny, to samo jeśli chodzi o design i wykonanie. Myślę że są warte tej ceny. Ja kupiłem na ebay z wysyłką z Japonii i miałem w domu w 4 dni, moge ci polecic tego sprzedawce jak się zdecydujesz. pozdrawiam.
 

arnold1313

New member
Pioneer SE-DRS3000C

Witam,
dzięki za odpowiedź. Przyglądam się już tym słuchawkom ze 3 miesiące. Przeglądałem sprzedawców na ebay. Jak możesz to podaj od kogo je zakupiłeś, to będę spokojniejszy zamawiając je. A jeszcze, czy mają sterowanie pilotem? Te na podczerwień chyba mają, w tych jednak nie zauważyłem w specyfikacji. I ostatnie pytanie, wkorzystując w bazie wszystkie złącza to znaczy podłączając do "in" dźwięk z satelity, odtwarzacza sieciowego, tv, i od "out" sygnał do kina domowego. Czy będą sprawnie przesyłały sygnał do tegoż kina? Czyli reasumując zozdzielały sygnał w zależności od źródła?
Pozdrawiam.
 

kaszek13

New member
.

Pilota nie mają niestety. Do pogłaśniania mają to pokrętło w prawej słuchawce. Co do podłączenia do kina to dzis bedę po kabel i sprawdze bo nie miałem czasu tego zrobic i napisze wieczorem. A to nick tego sprzedawcy
[FONT=arial, sans-serif]- ace_of_bicycle2004 [/FONT]
[FONT=arial, sans-serif] [/FONT]
 

artur0

New member
witam,
kaszek13 ja również przyglądam się tym słuchawkom na ebay'u od jakiegoś czasu. Mam do Ciebie pytanie ile zapłaciłeś cła za przesyłkę? Ja obserwuję te słuchawki od tego samego sprzedawcy, od którego Ty kupiłeś.
Pozdrawiam
Artur
 

kaszek13

New member
słuchawki

Cześć, żadnego cła ani podatku nie płaciłem, przeszły bez żadnej odprawy bo idą jakby z prywatnego adresu więc nie powinni ci nic dowalić. Pozdr. k13
 

artur0

New member
Dzięki za odpowiedź, a czy dogadywałeś się ze sprzedającym, żeby umieścił napis GIFT na opakowaniu, czy tak bez niczego przeszło. Ja jak ściągałem CD-ka ze stanów, to mi ponad 200zł cła i podatku dowalili.
Pozdrawiam.
 

artur0

New member
Czytam, tak jeszcze raz Twój pierwszy post i przypomniałem sobie, że przecież pioneer lx60 ma z tyłu wyjście optyczne - próbowałeś pod wyjście z amplitunera podłączać słuchawki? Jeszcze mam pytanie, czy instrukcja obsługi jest w jakimś cywilizowanym języku, czy tylko japońskie krzaczki? Gdybyś mógł mi na e-maila podesłać kilka zdjęć samych nauszników, bo nie mogę znaleźć w necie, są wygodne przy dłuższym słuchaniu? Mój e-mail: artur_kubicki@poczta.onet.pl. Pozdrawiam
Artur
 
Do góry