Pioneer S LF3 CR ???

przemekxyz

New member
Witam ! :eek:k:
Przymeirzam sie do zakupu zestawu audio kina domowego w wariancie 5.1, niestety musze to zrobic na tzw. raty.( LCD sharpa mnie po kieszeni sharpneŁo) :p Wiec tak - mam amplituner Pioneer VSX 417 i chcialbym sobie teraz jakies glosniczki kupic. Np. takie http://www.ceneo.pl/6094
Dla mnie ich bardzo duza zaleta jest to ze mozna je kupic w zestawie x3 i x2 wiec za jakis czas bede mogl sobie dwa dokupic do kompletu - teraz mam max 1 tys.
Ps. nie jestem milosnikiem basowych orgii :D wiec subwofer kupie sobie na koncu niemniej lubie elegancki basik ale nie mam bladego pojecia jak te glosniczki pioneera beda oddawaly basy wiec mam 2 pytania:

1. czy dolne pasmo 65 Hz wystarczy do generowania przyjemnych basikow?

2. czy ogolna specyfikacja techniczna tych glosnikow jest dobra czy tez jest to tzw. badziewie ?

Unizenie prosze Wasze Umilowane Moscie o nawiazanie korespondencji z moja plugawa osoba...:krol:
 

przemekxyz

New member
THX , ale mam w takim razie jeszcze jedno pytanie - czy subwofer zawsze jest niezbedny czy tez sa jakies zgrabne glosniczki ktore beda graly bez subwofera ?

Ok troche poczytalem i widze ze bez suba sie skompletowac kina domowego.

Skoro niestety musze kupic jakiegos suba to narazie mam na oku
:
1) Yamaha YST-SW030
2)
PIONEER S-W90S

Ktory wybrac? Ewentualnie prosze o jakas podpowiedz jaki subwoofer do 500 pln bedzie dobry do mojego zestawu
Amplituner - Pioneer VSX 417 , 3 glosniki Pioneer S LF3 CR? ? ?

Ps. Zakladam ze rozne kolorkiliterek wzbudza wieksze zainteresowanie moim postem .. :grin:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemekxyz

New member
THX ! ;)

Jak narazie poczekam co powie sonda ktora zalozylem w dziale kolumny - subwoofer do 500 pln ...:grin:
A propos dlaczego wlasnie preferujesz jamo sub 200 przed Yamaha ? ? ?

Ps. sory za kolorki - juz mnie jeden moderartor przywolal do porzadku ...:p
 

przemekxyz

New member
Wlasciwie to jest odwrotnie :
Yamaha YST-SW030 Waga: 10 kg
Jamo SUB 200 Waga: 8,4kg

Oj. cos mi sie wydaje ze Jamo z przyzwyczajenia preferujesz ...:p
 
Do góry