Pioneer LX01

corso

New member
Witam,
mam Pioneera LX01 i wszystko byłoby idealnie, gdyby nie:
1. brak odtwarzania divx-ów z pendriva (a w specyfikacjach jest jak wół odtwarzanie divx z USB),
2. nie komunikuje się z moim dyskiem zewnętrznym (Seagate FreeAgent, złącze USB z oddzielnym zasilaniem) mimo sformatowania na FAT.

Czy ktoś z użytkowników LX01 czy "krewniaków" tego zestawu (LX03 itp) albo nagrywarek Pioneera z wejściem USB też miał takie problemy?
 

rok4d

New member
Witam!
Też jestem szczęśliwym posiadaczem tego zestawu lecz nie testowałem połączeń o których piszesz. W najbliższym czasie postaram się to sprawdzić.

Ps.
Tak na marginesie chyba mało jest użytkowników lx01 a support tego modelu czy generalnie Pioneera jest jeszcze mniejszy.
 

corso

New member
rok4d napisał:
Witam!
Też jestem szczęśliwym posiadaczem tego zestawu lecz nie testowałem połączeń o których piszesz. W najbliższym czasie postaram się to sprawdzić.

Ps.
Tak na marginesie chyba mało jest użytkowników lx01 a support tego modelu czy generalnie Pioneera jest jeszcze mniejszy.
Hej, bałem się, że już nikt nie odpisze. Co do dysku to wypróbowałem - z dobrym skutkiem WD Passport Essential 320 GB. Co do divix-ów z USB czy z zewnętrznego dysku - chyba nici z tego. Sprawdzałem na forach zagranicznych. Nikomu się to nie udało... Support (w przeciwieństwie do odtwarzaczy BlueRay Pioneeera) rzeczywiście poniżej krytyki - ostatnia aktualizacja firmware'u ponad rok temu...
Pozdrawiam :)
 
Do góry