pioneer dv410

ch_miel

New member
zakupiłem niedawno dvd dv410 i jak model dv 400 nie ma regulacji wielkości napisów i stąd moje pytanie czy w tym modelu mogę wgrać oprogramowanie z dv 400 no i czy to rozwiąże problem napisów. Proszę o jakąś podpowiedź.
 

dinderi

New member
Możesz zgrac soft z dv-410 i zmodyfikowac. Wszystkie wiadomości jak to zrobić, znajdziesz na forum z mojego podpisu.
Na 70% wgranie softu z dv400 sie nie powiedzie, a gdyby nawet Ci się powiodło, to na 99,9(9)% zabijesz sobie odtwarzacz, a wtedy "żegnaj Helenko" - naprawa w autoryzowanym serwisie to cca 200 PLN.
 
Ostatnia edycja:

ch_miel

New member
dv 410

wydaje mi się że przeszukałem całe forum i nie znalazłem - na razie chyba nie ma, musze zaczekać. Na forum pioneera też nie znalazłem
 

dinderi

New member
Na forum Gufiaka - lub innymi słowy "pioneer'a" - juz jest oryginalny soft do dv-410, ale jeszcze nikt go nie modyfikował.
 

ch_miel

New member
dv 410

a czy możesz mi pomóc w sprawie forum gufiaka bo mam problem z zarejestrowanie - wszystko przebiega pomyślnie - jest informacja o wysłaniu do mnie meila - niestety mail nie dociera (czekałem kilka dni, prośba o ponopwne wysłanie pozostaje bez odpowiedzi0 co może być przyczyna? Przepraszam że zawracam głowe taka sprawą ale nie wiem koga pytać. pozdrawiam
 

dinderi

New member
Niestety maile z naszego serwera na tlen.pl nie dochodzą. I od pół roku próbujemy przekonać tlenowców, że niesłusznie blokują e-maile z naszego IP.

Aktywowałem konto ręcznie
 

franeek

New member
heh ;)

Dobra wiadomość - bo pewnie zdecyduję się na takie DVD.
Tanie ,wyposażone we wszystko co potrzebuję.
Musze jak najszybciej kupić CD-ka będzie o te 200zł prędzej ;)
Rozważałem najpierw Yamahę 663 , potem 661 - która jest znacznie droższa od DV 410 - które raczej jest takie same brzmieniowo jak powyszsze 661,663 lub niewiele słabsze.
Przeskakuję z radiobudzika na Kolumny BR5 i Yamahę 797 - nie umrę od razu gdy przez kilka miesięcy DVD będzie mi źródłem dźwięku - ampli się wygrzeje , kolumienki też ciutkę a później .........................
Później dokupię CD ;)i hejaaaaaaaaa na maxa Dzięki expercie ;) - dobrze kombinuję?
 

degray

Member
witam,
a może zamiast kombinować z softem,użyjesz divX Muxer jest to narzędzie do wklejania napisów do filmu w programie Allplayer.Dysponuje możliwościa ustawienia wielkosci czcionki,zmiany koloru,zmiany fontów,położenia,itd.....
Na moim starym kompie zajmuje to ok 2 minut,
Pozdrawiam Wszystkich.
 

franeek

New member
I stało się - kupiłem ta 410-tkę
Powiem tak - soft sobie odpuszczam. MAm oststnio wyjątkowo złą passę więc duże szanse że cos zwalę ;)
Wielkośc czcionki faktycznie mała ale już nie pamiętam kiedy oglądałem film z napisami więc jakoś przeżyje gdy przyjdzie mi czytać ;)
Menu angielskie ;) - a kto tam grzebie poza ustawieniami na początku.
Dźwiek - hmmmmmm nie słyszę róznicy z moim starym DVP 630 Philipsa , co mnie cieszy w pryzmacie eksploatacji DVD jako CD-ka na kilka następnych miesięcy.
NApęd cichutki - tego się obawiałem - ufffffffff
Rewolucja (dla mnie) w obsłudze MP3 - Philips nie pozwala przeszukiwać zasobów w trakcie odtwarzania utworu - ale to było denerwujące.
USB śmiga - czyli wszystko OK ;)

MArsz do kartona do połowy lipca ;)

Dziękuję wszystkim
 
Do góry