Pioneer DV-410 - praca napędu

sklysinski

New member
Witam,

mam pytanie odnośnie pracy napędu tego DVD. Kupiłem w Media, włączyłem i usłyszałem nie za głośny ale bardzo denerwujący dosyć wysoki dźwięk przy odwarzaniu płyty [na 90% silnik] Wymieniłem sprzęt na inny egzemplarz i niestety mam to samo. Napęd jest słyszalny z odległości 2 metrów i przyznam szczerze, że mocno mnie irytuje. W związaku z tym mam pytanie, czy mam walczyć dalej z Media czy ten model tak ma?
Pozdrawiam
Sławek
 

broda1725

New member
Bez reklam
A ja mam do ciebie takie małe pytanko, bo z tego co się orientuję to jest w nim skaler i pytanie dotyczy właśnie tego skalera czy da sie też skalować filmy z divx czy tylko dvd ?

Sorki że zaśmiecam ci temat.
 

drummer

New member
Witam szanowne grono

Również wyposażyłem się w ten model DVD i tez mam obiekcje co do jego pracy. Ja słyszę nie tyle wysoki dźwięk co pykanie nie zbyt głośne ale słyszalne. Czy to jest feature i tak jest czy to jest wada mojego egzeplarza?

Nie dosc tego jak otworzylem okazalo sie ze gora obudowy ma sporą rysę... ;(
 

broda1725

New member
Bez reklam
Spoko w moim modelu też tak mam, i wiwce tak było i w Korze tak jest.
Tak chyba pracuje laser. Tak tyka cichutko (z 1,5m słychać jak jest cisza).
 

PopaY

New member
Bez reklam
Tak właśnie pracują Pioneery, nie przejmujcie się tym. Co do skalera to działa on tylko w przypadku filmów DVD.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Mnie tam to nie przeszkadza jestem przyzwyczajony do tego, zresztą cisza dla mnie była by niepokojąca (martwił by się czy się coś nie zepsuło);).

A co do tego skalera to skąd wiesz PopaY że tylko z filmami DVD ?
 
Do góry