Pioneer DSC-370 vs Panasonic SC-PT 860

monster111

New member
Witam.

Szukam kina do 2000zł
- głośniki będą wisieć (małe dziecko)
- najlepiej w czarnym kolorze
- wiadomo że mają fajnie grać (filmy 60%, koncerty 40%)
- mój typ na razie to panasonic, model ...860..., ale przerażają mnie te długie kolumny
- no i niestety musza się ładnie prezentować (warunek żony - ach te żony:))
- nie jestem audiofilem :)
- salon 32m2


No i właśnie pytałem się w dziale video - chce kupic telewizor i kino domowe, poardzono mi te dwa kina:

Pioneer DSC-370
Panasonic SC-PT 860

Może użytkownicy się wypowiedza o tych sprzętach ZA i PRZECIW, PLUSY, MINUSY???
A może jakaś inna propozycja, za wszelką pomoc będe wdzięczny.

No i jeszcze jedno pytanie czy jak będe chciał powiesić na ścianie to wiesza się tylko głośniki czy te całe długie kolumny??


Pozdrawiam
 

de.camillo

New member
witam
Moge polecic Panasa ponieważ gra całkiem nieźle i tylne kolumny mogą pracować na module bezprzewodowym, nie wiem jak Pionek.
Wiesza sie tylko głosniki, ale to jest ok. połowy długości kolumny.

pozdro
 

monster111

New member
Dzięki za odp. No ja też jestem bardziej do tego panasonica przekonany. A powiedz mi czy masz podłączony sprzęt pod telewizor i czy grają wszystkie głośniki (oczywiście bez efektu 5.1, tylko czy sygnał jest rozdzielony na wszystkie głośniki) czy gra 2.1??
 

de.camillo

New member
Mam włączony system dźwięku surround i dźwięk jest w każdym głośniku. Jeśli wyłączyc ten system to pewnie będzie 2.1 (ale tego nie sprawdzałem) - jak wrócę do domu to sprawdzę i dam znać.

już sprawdziłem i potwierdzam: jest 5.1 lub 2.1 (po wyłączeniu).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

monster111

New member
Dzięki za pomoc, no to chyba będzie panasonic, widzę w opisie że masz tv panasonica, bo od razu chce kupić tez tv, 42". Zadowolony jesteś z niego??
 

monster111

New member
I jeszcze jedno pytanko Panasonic ma model SC-PT560. To jest to samo tylko że ma tylne głośniki bez podstawy tak?? Jeśli tak to wezme chyba to bo tylne będa wisieć, co do przednich jeszcze nie wiem, ale w razie czego można z tych podstaw ściągnąć?
 

goresh

New member
witam

na to wygląda, że nie ma różnic, tzn wg gościa ze sklepu tam nie ma innych różnic.

ale ja z innym pytaniem coby nie zakładać nowego tematu, podłączyłem tv do panasonica 560 przez hdmi i nie mam dźwięku... czy ja coś robię nie tak i głoś nie idzie z tv do KD przez kabel hdmi, czy coś jest nie tak z kinem/tv?

TV to samsung le37-656.
Pomocy bo jestem w kropce :(

pozdrowionka 8)
 

Drops

New member
Witam,

Ja podłączyłem TV kablem CINCH i trzeba właczych kino na AUX żeby mieć dźwięk z TV na głośnikach kinia. A w drugą stronę idzie bez problemu po HDMI.
 

de.camillo

New member
goresh napisał:
witam
ale ja z innym pytaniem coby nie zakładać nowego tematu, podłączyłem tv do panasonica 560 przez hdmi i nie mam dźwięku... czy ja coś robię nie tak i głoś nie idzie z tv do KD przez kabel hdmi, czy coś jest nie tak z kinem/tv?
witam
A czy masz w TV wyjście HDMI czy wejście? Nie znam sie bardzo na tym ale w każdym TV widziałem tylko wejścia HDMI.

pozdro
 

Bonuz

Member
Witam.
Mam tego panasonica od niedawna, gra bardzo fajnie, mam tylko jeden problem chyba musiałem cos wcisnąc i nie wiem co. Na wyświetlaczu podczas oglądania filmu świeci mi się nutka jednocześnie dialogi są słabo słyszalne nie wiem jak mam tą nutkę wyłączyć w instrukcji niemogę znaleźć bedę wdzięczny jeśi ktos pomoże .
 

bossgl

New member
Witam,

Ja jestem szczesliwym posiadaczem "Panasonic SC-PT 860
". Jesli masz TV firmy Panasonic to swietnie wspolpracuje z kinem domowym poprzez funkcje VIERA LINK. Naprawde polecam.

Pozdro
 

Maciusss

New member
Bonuz napisał:
Witam.
Mam tego panasonica od niedawna, gra bardzo fajnie, mam tylko jeden problem chyba musiałem cos wcisnąc i nie wiem co. Na wyświetlaczu podczas oglądania filmu świeci mi się nutka jednocześnie dialogi są słabo słyszalne nie wiem jak mam tą nutkę wyłączyć w instrukcji niemogę znaleźć bedę wdzięczny jeśi ktos pomoże .

Pewnie włączyłeś tryb muzyczny. Musisz przestawić na film, ale w jaki sposób, to przeczytaj w instrukcji.
 
Do góry