Pioneer, Denon, Harman Kardon a może cos innego?

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Planuje zakup KD. Kolumny już wybrałem. Będzie to zestaw 5.1 Monitor Audio - BX6, BX2, BXC i RXW12. Teraz pozostaje wybór amplitunera. Biorę pod uwagę:

Pioneer 2020
Harman Kardon 460
Denon 2311

Wymieniłem je w kolejności takiej jak na chwilę obecną wyglądają moje typy. Sprzęt będzie używany przeze mnie w 70% do KD i TV a w 30% do muzyki. Żona będzie używać w odwrotnych proporcjach przy czym moje są ważniejsze :-D Muzyki słucham z lat 80 i 90, żona raczej coś w stylu rave, house. Pokój 20m2. Co możecie napisać o tych ampli? Jacy są wasi faworyci? Dodam, że odsłuch nie wchodzi w rachubę. Cały sprzęt kupuję na podstawie czytanych tekstów i waszych opinii.Prosiłbym odpisujących o ewentualną charakterystykę brzmienia proponowanych amplitunerów. Mile widziane opinie użytkowników. Wrzucam rzut pokoju, rozstaw sprzętu i rozmieszczenie głośników:

 

bagiennik

New member
Bez reklam
Denon będzie najbardziej zaawansowany technologicznie i najlepiej dopracowany i przyjazdny w obsłudze. Do tego najdłuższa gwarancja - 3 lata.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli 70% do kina to Denon będzie extra wyborem.
O ceny dopytaj Blackninja .
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze do gry wchodzi Yamaha 2067. W teście na Home Cinema Choice wypadła najlepiej. Denon był u mnie na ostatniej pozycji ze względu na tylko 2 wejścia optyczne.
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Z ampli Yamaha 2067 lepiej zagrają Monitor Audio BX6 czy Magnat Quantum 607? Ktoś odsłuchiwał? Ktoś może coś napisać na temat podanych głośników?
 
Do góry