Pioneer BDP-320 czy 51FD?

Maciej24

New member
Witam, stoję przed wyborem BR i mam dylemat. Czy wziąć Pioneera BDP-320 czy 51FD? Prosiłbym o podzielenie się opiniami posiadaczy tych modeli. Dziękuję z góry za wszelkie podpowiedzi.:)
 

vandel

New member
musisz uscislic potrzeby . do czego i jak podlaczysz blu i czy sluchasz stero po analogach ewentualnie czy potrzebujesz kodekow hd dekodowanych przez blu czy masz takie w amplitunerze i ostatnie czy potrzebujesz profil 2.0?
 

Maciej24

New member
Narazie będę zmuszony odtwarzać na nim płyty CD, dopóki nie kupię docelowego odtwarzacza CD. Przede wszystkim kupuje go do ogladania płyt Blu-Ray, filmy i koncerty.
 

asoz

New member
Oba mają takie same przetworniki Video, płyty CD dużo lepiej będą brzmieć na 51FD. 320 ma profil 2.0. Teraz decyzja należy do Ciebie ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
koncerty i filmy bedziesz mial w kompresji bezstratnej podawanej przez HDMI i dekodowanej w ampli , nie wiem czy po przejsciu na dzwiek HD ktos tak od razu jest w stanie wychwycic roznice miedzy jakoscia bitstreamow z roznych odtwarzaczy (osobiscie w ogole nie jestem do takowej roznicy przekonany)
co do CD - napewno zaden z tych playerow to nie jest to co dobry odtwarzacz CD , a amplituner tez ponoc do stereo nie sluzy ....(tu to jest akurat duzo racji) jednak ty masz "flagowca" ktory niezle sobie w tym temacie radzi...
nie wiem czy patrzac perspektywicznie (i duzo na zapas) nie poszedlbym na twoim miejscu w ten profil 2.0
 

dembol

New member
ta moze ja wtrące swoje 3 grosze
51fd to kiler wsrod odtwaraczy blu ray za male pieniadze
ale w twoim przyadku bierz 320 walisz po hdmi wiec analogi ci nie potrzebne
obraz ten sam
a druga sprawa
kino nie sluzy do sluchania muzy a jak juz tak ma byc to tylko odtwarzacz cd i to konkretny najlepiej jakis stary z lat 90tych sony es 505 ,707 ,wysoki pioner pd901 pd 75 bo dzisiaj w cenie do 5 tys mozesz nic nie dostac co zagra jak te stare klocki
pozdro
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
absolutnie,zdecydownie powaznie!
poszukaj dobrze po necie i poczytaj bo warto sie nim zainteresowac- gdybym w tej chwili mial kupowac odtwarzacz to moj wybor padlby chyba wlasnie na niego
 

Maciej24

New member
Poszukałem i poczytałem troszkę na temat tego OPPO-83 (europejska wersja OPPO-831). Wszyscy są nim zachwyceni i opisują w samych superlatywach.:) tylko rzeczywiście ciężko go dostać. Powiem że coraz bardziej skłaniam się właśnie ku niemu.:)
 

Kaszan

New member
Macek a gdzie go kupiłeś i w jakiej cenie? Sam również rozmyślałem nad którymś z tych dwoch Pionków ale Oppo zdaje się bić je na głowę...
 
Do góry