Pioneer BCS 707 POMOC

Psi

New member
Witam planuje kupno kina domowego pioneer BCS 707 chcialbym zebyscie mi pomogli cos doradzili bo
szczerze mowiac zielony jestem w temacie mianowicie chodzi mi o to bo przeczytalem ze ma tylko jedno wejscie HDMI to troche szkoda bo mam xboxa tez bym chcial go podlaczyc pod kino a tak podlacze tylo TV mam pytanie czy jak bym dokupil jakies amplituner z wejciami HDMI to mogbym podniego podlaczyc kino i konsole a z kina do tv . i jak to sie ma z podlaczeniem jeszcze kompa bo czasem chcialbym wlaczyc z kompa pare teledyskow i cieszyc sie drzwiekiem ? :p .... pozdrawiam i prosze o wyrozumialosc nowy jestem ;p
 

pandzik

Member
Bez reklam
Żartujesz prawda?


Jeśli nie :E ... to kino ma 1 wyjscie HDMI. Nie ma wejścia. Jak zresztą większość plastykowych kin.

A kupowanie ampli do takiego kina nic nie zmieni. Z konsoli, poprzez ampli, nie prześlesz sygnału do kina.

Kup amplituner, zestaw głośników i jestes w domu.
 

killpit

New member
Pomyśl kolego o złożeniu nie koniecznie drogie ale w miare normalnego sprzętu,takiego który da ci możliwość w każdym momencie rozbudowy.
 

Psi

New member
dobrze ze najpierw napisalem niz kupilem ;]

Pomyśl kolego o złożeniu nie koniecznie drogie ale w miare normalnego sprzętu,takiego który da ci możliwość w każdym momencie rozbudowy.

w takim razie jakie polecacie kino domowe no tak max do 2500zl choc najlpeije by bylo do 2000zl ;]

chcialbym zeby ladnie i mocno gralo i ogladam dosc duzo filmow warunki 36m2 kawalerka ;]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
głośniki mają być duże czy małe ?
ile % do muzyki i ile % do kina ?
jaki kolor ?
zestaw 5,0 czy 5,1 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer 519 + DVD 420 + Jamo 506
Onkyo 538 + kolumny QQ 5000
W klasie cenowej powinno być extra
 

killpit

New member
Świetne propozycje.
Uderzyłbym raczej w drugą ofertę ze względu na 3D,1.4HDMI,i oczywiście dekodery HD co w twoim przypadku prędzej czy pózniej będziesz używał.
 

marecki6

New member
Bez reklam
a co myslicie o tym sprzecie YAMAHA RX-V467 + JAMO S 426 HCS3


glosniki stanowczo za male jak na taka powierzchnie ... jezeli odpowiada ci stylistyka Pioneer'a to proponuje wstrzymac sie jeszcze z zakupem, dolozyc troszeczke i kupic pionka 819 a do tego jamo s506 albo qq5000 (chociaz do takiej powierzchni i tak przydalyby sie wieksze kolumny ale wiadomo - z pustego i salomon nie naleje) ... patrzac na kwoty z ceneo praktycznie sie miescisz chociaz pozozstaje kwestia gwarancji polskiego dytrybutora w odniesieniu do najtanszych ofert z tego portalu - proponuje skontaktowac sie z blackninja i zapytac na ile wyceni ci pioneer 819 + jamo s506 / pioneer 819 + QQ 5000 ... pozniej wybierz sie na odsluch i zdecyduj ktore brzmienie ci bardziej odpowiada
 
Ostatnia edycja:

RAGEpl

New member
Hej,

Ma ktoś może ten zestaw (Pioneer BCS-707) i mogłby coś powiedzieć jak sie sprawuje ?

Dzięki za ewentualne odpowiedzi :)
 

goya8

New member
czym podpiąć?

Witam. Ja kupiłam ten sprzęt, niestety nie wiem jakimi cinchami to podpiąć. Telewizor ma tylko wyjście EURO, a pod to jeszcze chcę podpiąć dekoder Cyfry+ ( terminal cyfrowy medisat)
W tej chwili do dekodera podpięłam, kabel EURO zakończony czterema cinchami, a cinche do wzmacniacza Pioneera, ale w ten sposób nie uzyskuję dźwięku w tylnych głośnikach.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki.
 
Do góry