Pioneer 519 + ... prosze o pomoc

megan87

New member
witam
posiadam amplituner Pioneer 519 chciałabym złożyć jakieś kino domowe
za kolumny moge dac max 2000zl mam na oku Jamo 606 chciałabym żeby kolumny były mocne widziałam w zestawach do 2tys 1000 - 1010W jak myslicie moze warto kupic jakies taki zestaw Kd do tego ampitunera
posiadam xboxa chcialabym go podlaczyc o ile sie da a jak tam to jak to zrobic ? przez co podlaczyc ?
narazie chcialabym kupic glosniki a za miesiaca (przynastepnej wyplacie :p) chcialabym kupic jakis otwarzac blu ray tak mysle max do 700zl . prosze o jakies propozycje sprzetu pozdrawiam licze na wasza pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Klipsch i grają lepiej i wyglądają lepiej. I Ważniejsze że mieścisz się w kwocie. Napisz do Blackninja - to dostaniesz dobrą cenę.
 

marecki6

New member
Bez reklam
z ta opinia na temat wygladu raczej bym nie przesadzal kiki :) sa gusta i gusciki .... ja np. uwazam ze jamo s606 wygladaja znacznie lepiej od f1-jak dla nie maja zbyt kosmiczny wyglad
 

killpit

New member
Design to nie wszystko ważne brzmienie a F1 potrafią namieszać w domu dzwiękiem i to nie zle :)
Również szedłbym w kierunku F1 bo z Jamo 606 nie poradzi sobie ten ampli.
 

marecki6

New member
Bez reklam
alez ja pisalem tylko o wygladzie i byciu ostroznym w wystawianiu takich opini :) co do twojej opinii zgadzam sie z nia w 100% - dzwiek jest wazniejszy od wygladu pod warunkiem ze nie dochodzi czynnik "zona" :-D
 

megan87

New member
.

alez ja pisalem tylko o wygladzie i byciu ostroznym w wystawianiu takich opini :) co do twojej opinii zgadzam sie z nia w 100% - dzwiek jest wazniejszy od wygladu pod warunkiem ze nie dochodzi czynnik "zona" :-D

wyglada tez jest wazny te sa za kosmiczne nie podbaja mi sie macie jakies inne modele ;]

a co z otwarzaczem jaki byscie polecili ?
 

marecki6

New member
Bez reklam
moze sie okazac ze ten pionek bedzie mial za slaby zasilacz - mowiac bardziej obrazowo zeby bylo mozna obejrzec film z odpowiednia glosnoscia bedziesz musial dosc mocno przekrecic pokretlo glosnosci - pod f1 wypadaloby raczej myslec o pionku vsx819
 
Do góry