PIONEER 410V i polskie napisy

aksorz

New member
Witam wszystkich.Podkusiło mnie i kupiłem tenże DVD PLAYER czyli PIONEER 410V.Dotychczas miałem WIWE HD228 i krew mnie zalewała.Poczytałem opinie na temat tego Pioneerka które w większości były na plus.Była mowa o polskich napisach ale problem powinien znikąć po wpisaniu kodu kraju 1612.Niestety po wpisaniu kodu napisów polskich ... brak.Próbowałem nagrywać tylko napisy srt czy txt i nic tylko krzaki.Co prawda divX-a w sumie nie oglądam ale toż padaczkowata wiwa sobie z napisami radziła.Czy ma ktoś namiary na softa może aktualizacja coś by pomogła.Z góry dziękuję.
 

qwert

New member
Mam tego pioneera i niedługo po kupieniu wgrałem soft z internetu i śmiga super. Tutaj masz link do strony, są tam też FW do innych modeli pioneera i onkyo :

http://forum.pioneerdivx.net/dload.htm?action=category&id=7

Kliknij na swój model dvd i jest tam nowy soft

Soft jest super zrobiony (ja mam wersję 2.2) ładne logo, polskie menu, duże polskie napisy-możliwośc zmiany pozycji wyswietlania na ekranie i zmiana koloru.
Dodatkowo 3 stopnie podbicia basu i szybciej się wł i wył. Był bym zapomniał o wzmocnieniu czerni !
Soft nagrywasz na płytkę ,najlepiej cd (jest dołączona instrukcja jak wgrywać)
Może się zdarzyć tak, że będziesz musiał po zainstalowaniu nowego oprogamowania i odczekaniu pewnego czasu, ręcznie zresetować dvd przy pomocy ...wtyczki. Warto zmienić oprogramowanie. Polecam :D
 
Ostatnia edycja:

tomulac

New member
Czy to jest konieczne? podobno ten model czyta pl txt bez zmiany oprogramowania. Pytam bo sam chcę kupić ten model. Co z gwarancją jak wgram nowy soft?
 

aksorz

New member
Tak gdyby nie było konieczne to ... też bym wgrał :) Napisów w DivX w języku polskim w oryginalnym sofcie nie ma.Co do gwarancji to nie wiem zaryzykowałem sprzęt nie jest aż tak drogi 370zł ale wgranie softu jest proste i działa w 100%.Dvd spoko przede wszystkim poprawnie obsługuje USB i n ie zacina się podczas odtwarzania z pendriva.
 

qwert

New member
Tomulac wgranie softu zwłaszcza tak dobrze dopracowanego jest jak najbardziej wskazane. Soft jest rewelacyjny w porównaniu z oryginalnym.O zaletach napisałem wcześniej.
Ja w oryginalnym oprogramowaniu miałem polskie napisy -tyle że strasznie małe, dodatkowo bez regulacji wysokości i koloru. Menu było po angielsku. Po wgraniu nowego softu zawsze możesz wrócić do oryginalnego, też jest do ściągnięcia.
Co do gwarancji to ją tracisz ,tyle że zależne jest to od serwisanta, nie każdy zwraca na to uwagę.
Jak się spowrotem wgra oryginalny soft, przed zepsuciem ;) to już chyba nie będzie miał się do czego przyczepić.
 
Do góry