Pinnacle Ultimate 14 HD i pliki m2ts

Surround

New member
Witam!

Czy ktoś z Was ma przyjemność pracować z Pinnacle w wersji 14 HD? Jeśli tak, to może wiecie dlaczego nie obsługuje on plików m2ts? Czy po ściągnięciu z kamery Sony oryginalnych plików muszę je konwertować do innych rozszerzeń zanim zacznę je obrabiać w Pinnacle? To przecież bez sensu... tym bardziej, że w starszych wersjach Pinnacle m2ts działały bez problemu. Może coś trzeba do tego Pinnacla 14 doinstalować?

Kto wie?!

Z óry dziękuję za pomoc.
Marcin
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Witam!

Czy ktoś z Was ma przyjemność pracować z Pinnacle w wersji 14 HD? Jeśli tak, to może wiecie dlaczego nie obsługuje on plików m2ts? Czy po ściągnięciu z kamery Sony oryginalnych plików muszę je konwertować do innych rozszerzeń zanim zacznę je obrabiać w Pinnacle? To przecież bez sensu... tym bardziej, że w starszych wersjach Pinnacle m2ts działały bez problemu. Może coś trzeba do tego Pinnacla 14 doinstalować?

Kto wie?!

Z óry dziękuję za pomoc.
Marcin

Pinnacle obsługuke w wersji 14 pliki m2ts. Mozna powiedzieć że autorzy specjalnie go po to p[rzygotowali.
 

Surround

New member
Ok, też tak myślę, że wersja Pinnacle HD służy specjalnie HD. Ale spójrz co pojawia mi się za komunikat, jak uruchamiam pliki ściągnięte z kamery SONY:

h t t p://img638.imageshack.us/img638/4999/capturedo.jpg

I o co mu chodzi?:shock:
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Ok, też tak myślę, że wersja Pinnacle HD służy specjalnie HD. Ale spójrz co pojawia mi się za komunikat, jak uruchamiam pliki ściągnięte z kamery SONY:

h t t p://img638.imageshack.us/img638/4999/capturedo.jpg

I o co mu chodzi?:shock:

Nie pamietam, widziałem cos podobnego. Dzwoń do serwisu Pinnacla.
Znajomy miał coś podobnego, pomogło Full Microsoft Update.
Pewny jednak nie jestem.
Dzwoń do serwisu. Jest w Polsce i po polsku.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No przecież wyraźnie jest napisane, ze było włamanie do Tomczyka :shock:
Dlatego nie da sie otworzyć pliku :D

A na powaznie, spróbuj wyjąć kartę i bezpośrednio przerzucić pliki, albo własnie przerzucaj kablem, albo sciagnij przez dedykowany program. Moze to pomoze.

Pozdrawiam
 
Do góry