pilot Magic Remote lg

marcin1226

New member
witam
zakupiłem pilota LG AN-MR300 Magic Motion do telewizora 42lm620s i niestety wyczytałem że ten telewizor nie współpracuje z nim potrzebny jest odbiornik do pilota czy ktoś się orientuje gdzie taki odbiornik można nabyć.
 

leszekol

New member
Obejrzyj dokładnie zawartość pudełka z pilotem ;) Znajdziesz tan magiczny prostopadłościanik z kabelkiem USB oraz z rzepem. To odbiornik, który trzeba przykleić do tylnej ścianki telewizora (w 620s jest nawet zaznaczone miejsce na ściance gdzie trzeba przykleić).

Pozdrawiam
 

Attachments

  • dongle.jpg
    dongle.jpg
    89 KB · Wyś: 9363
Ostatnia edycja:

marcin1226

New member
pilota kupiłem na allegro dzwoniłem do gościa ale on pierwszy raz słyszy o czymś takim dopiero ma się dowiedzieć i teraz mam problem bo bez tego ani rusz w internecie szukałem ale jakość z kiepskim wynikiem nigdzie nie znalazłem tego pilota z odbiornikiem.
 

leszekol

New member
Ja też kupowałem na allegro i dostałem zapakowany w pudełku z instrukcją, bateriami, kabelkiem USB, rzepem i właśnie z owym "donglem". Tu trzecia strona instrukcji obsługi pilota z listą obrazkową co powinien zawierać zestaw: LG AN-MR300 free Manual (Page 3)
Obawiam się, że kupiłeś od sprzedawcy, który nie był "sklepem", a po prostu zwykłym użytkownikiem, który odbiornik miał wbudowany w telewizor i nie potrzebował "dongla" - kupił telewizor z pilotem w zestawie.
Zdaje się, że wtopiłeś pieniądze, bo sprzedawca nie będzie w stanie dostarczyć Ci samego odbiornika, bo po prostu go nie ma. Jak się uda mu zwrócić, to zwróć i kup w sklepie pudełkową wersję ;)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

leszekol

New member
Sam odbiornik? W sklepie - nie sądzę. Zdzwoń do serwisu, może się ulitują i Ci sprowadzą.
Albo kup normalnie w sklepie kompletny zestaw, będziesz miał dwa piloty, myślę, że da się zarejestrować dwa piloty do jednego odbiornika. Bo czemu nie?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Do modelu LG 42LM620S można też podłączyć (przez USB) zwykłą myszkę komputerową i/lub klawiaturę (przewodowe lub bezprzewodowe).
Wtedy myszka działa podobnie jak ten pilot.
 

marcin1226

New member
w sprawie pilota wiem wszystko a orientuje się ktoś czy można zmienić nazwę kanału bo kombinuje i nic nie mogę wymyślić może nie ma takiej możliwości
 

lukasz01994

New member
Posiadam również ten sam telewizor i mam ten sam problem z pilotem. Pilot nie reaguje na ruchy, ale jednak przyciski działają. Marcin czy rozwiązałeś jakoś ten problem ?
 

marcin1226

New member
jeżeli masz samego pilota bez odbiornika to nic nie zrobisz ja podłączyłem zwykłą myszkę bezprzewodową i wszystko działa a pilota zostawię sobie jako zapas następnym razem jak coś będę kupować to najpierw poczytam a potem kupie a oddawać mi się go nie chce a raczej samego odbiornika nie da rady kupić.
 

walajd

New member
Witam wszystkich. Moje pytanie dotyczy pilota magic remote dlatego podczepiam się z nim tutaj. A mianowicie: Posiadam telewizor LG 47lm620s. W maju tego roku pośpieszyłem się i kupiłem do niego pilota LG AN-MR200 Magic Motion, który niestety z telewizorem nie działa. W komplecie z pilotem był tzw. "doungel", czyli odbiornik podłączany przez USB. Teraz chciałem kupić prawidłowego pilota LG AN-MR300 Magic Motion i zastanawiam się czy ten odbiornik od pilota ...MR200 będzie z nim działał. Jak oglądam zdjęcia na różnych forach i aukcjach, odbiorniki przy mr200 i mr300 wyglądają tak samo, jednak wolę się upewnić by znów zakup pilota nie okazał się kłopotem. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

ahu

New member
Posiadam również ten sam telewizor i mam ten sam problem z pilotem. Pilot nie reaguje na ruchy, ale jednak przyciski działają. Marcin czy rozwiązałeś jakoś ten problem ?
Jaka jest przyczyna i jak ją zlikwidować ?
Pilot przestał reagować po aktualizacji oprogramowania 06.01.04 w LG 42LW579S-ZD
 

tongo

New member
Witam .Mam ten sam problem z tym pilotem.Przestał działać kursor i czasem zadziała jakiś przycisk i tyle. Działa raczej tylko załącz/wyłącz .
Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
Masakra!
 

jacekoz52

New member
Witam .Mam ten sam problem z tym pilotem.Przestał działać kursor i czasem zadziała jakiś przycisk i tyle. Działa raczej tylko załącz/wyłącz .
Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
Masakra!

Nie melduje ci na ekranie , że słabe baterie ? Ten pilot bardzo szybko rozładowuje baterie , stwierdziłem to u siebie .

Pozdrawiam
 

spiryt4

New member
Witajcie w moim przypadku jest tak że guziczki są ok brak jest natomiast kursora na ekranie,nie pomaga ponowne parowanie bo po każdej próbie parowania pilota z tv wyskakuje monit(Rejestracja nie powiodła się)reset pilota nic nie daje jeszcze podepnę się pod drugi tv i zobaczę jeśli problem będzie nadal to jest pilot jeszcze na gwarancji (tak mi się wydaje że powinno być 2 lata)
 
Do góry