pilot do onkyo tx-sr577

koxy

New member
Witam Wszystkich,

Mam pytanie odnośnie pilota do onkyo tx-sr577, który nie posiada możliwości uczenia go. Jak dla mnie jest to nieco nie wygodne i stąd moje pytanie, jaki pilot tzn z którego modelu onkyo posiada taką opcję no i czy bedzie pasował do mojego onkyosa ? Z góry dzięki.
 

Iceman_US

New member
Jak to możliwe? Mój pilot od TX-SR507 jest samo uczący, twój też musi być. Razem z instrukcją masz książeczkę z kodami do różnych urządzeń, np. TV, DVD, BD, dekodera. Musisz przytrzymać na pilocie przyciski DISPLAY+REMOTE MODE/INPUT SELECTOR (wejście dla którego ma zostać zaprogramowany pilot) na parę sekund. Zacznie się palić czerwona lampka na pilocie i musisz wpisać kod urządzenia z książeczki.
 

koxy

New member
Jak to możliwe? Mój pilot od TX-SR507 jest samo uczący, twój też musi być. Razem z instrukcją masz książeczkę z kodami do różnych urządzeń, np. TV, DVD, BD, dekodera. Musisz przytrzymać na pilocie przyciski DISPLAY+REMOTE MODE/INPUT SELECTOR (wejście dla którego ma zostać zaprogramowany pilot) na parę sekund. Zacznie się palić czerwona lampka na pilocie i musisz wpisać kod urządzenia z książeczki.

Heh, tyle to ja też wiem :) Mnie nie o to chodzi, kody kodami, ja chce móc uczyć mojego pilota tak jak to jest np w modelu Yamahy 765, mimo wklepanego poprawnego kodu od mojego tv Panasonica, na pilocie Onkyo nie moge zrobić tego samego co na pilocie od TV. Tak samo jest z cyfrą.
 
Do góry