Pilot do LG 42LE5500

maxxis

New member
Witam,

Kupowałem TV LG 42LE5500 w jednym z marketów na promocji i dostałem pilota bez guzika NetCase
W instrukcji jest informacja, że dostęp do Youtuba itp. jest przez naciśnięcie guzika z tym napisaem.
Ktoś się spotkał z tym, że pilot jest bez tego guzika?
Czy działa youtube itp. kanały na naszym rynku?
 

radam5

New member
Ja kupiłem ten tv wczoraj. I mam na pilocie ten przycisk.
Natomiast czy działa youtube itp to tego jeszcze nie sprawdzałem.

Ja mam natomiast inne pytanka:
1-czy jest możliwość regulacji głośności dla poszczególnych kanałów? (niektóre są strasznie głośne inne ciche)
2-czy da rade do tego modelu podłączyć zestaw 5.1 ale komputerowy tak żeby był dźwięk przestrzenny (ale teki prawdziwy a nie tylko ten sam dźwięk we wszystkich głośnikach)
myślę nad zestawem Genius SW-HF 5050 i w nim jest podłączenie pod tv ale tylko przez 2 chinche. Do tv dostałem kable jack->3 chinch może by ten wykorzystać jakoś do dźwięku przestrzennego)
3-jak w ogóle podłączyć jakieś głośniki? (w instrukcji każde gniazdo opisane jest jako wejście (IN), czyżby tylko słuchawkowe było wyście?)

No i pytanie najważniejsze jak macie ustawione swoje telewizory (kontrast, jasność, itp)?
 

Wilga

New member
Czy jesteś zadowolony z zakupu?

Proszę o uwagi
1.Gdzie kupiłeś
2.Czy jesteś zadowolony
3. Czy telewizor jest wyposażony w kartę wifi czy trzeba dokupić?


Pozdrawiam i życzę zadowolenia
 

radam5

New member
Proszę o uwagi
1.Gdzie kupiłeś
2.Czy jesteś zadowolony
3. Czy telewizor jest wyposażony w kartę wifi czy trzeba dokupić?


Pozdrawiam i życzę zadowolenia

1- saturn- miałem zamawiac przez net ale akurat znajomy jechał to się zabrałem i kupiłem w prawie tej samej cenie
2- tak jestem bardzo zadowolony. A jeszcze bardziej z tego że ściąga mi tv cyfrową (DTV 8kanałów)
3- niestety nie wiem. Nie potrzebuje tego i nie szukałem opcji od tego
 

maxxis

New member
Kartę WiFi trzeba dokupić, ale można przerobić tańszą np. D-Linkową.
Po kablu też działa OK :)

Też kupiłem w Saturnie na promocji bez VATu.
 

radam5

New member
Czy do ściągania kanałów hd potrzebna jest dodatkowa antena?

Ja ściągam cyfrowe kanały ze zwykłej siatkówki (tvp1, 2, 3, tv4, tvn, polsat, puls, tvn warszawa)
Mieszkam ok 60-70km od wawy na wschód.
I powiem że w porównaniu z cyfrą to różnic praktycznie nie ma. A nawet z naziemnej obraz jest żywszy jak dla mnie
 
Do góry