pilnie szukam zestawu do ok 3500 zł

jarula29

Member
witam forumowiczów
zdecydowałem sie na zakup zestawu Amplituner+DVD+kolumny do ok. 1000 euro. z racji tego, że mieszkam w Irlandii niestety mam ograniczony wybór sprzętu. na chwile obecną mogę dostać cos z denona lub onkyo. prosze więc o pomoc doswiadczonych w tym temacie forumowiczów, (może KIKI?).
Preferencje: muzyka 60%, kino 40%
Pokój: 18 m 2

dzieki za pomoc
 

jarula29

Member
hm... wszystko po trochu ale głównie blues, nic z metalu i ciężkiego rocka
itp..

a poza tym jeśli bym chciał kupic ten zestaw w Polsce to może masz jakis namiar do sklepu, który przesle mi te cacka do Irie?
 
Ostatnia edycja:

Mabri

New member
jarula29 - będąc w Irlandii chcesz kupować sprzęt w Polsce???
Czegoś nie rozumiem.
Przecież masz u siebie a w najgorszym wypadku w UK dużo lepsze ceny na np. Cambridge Audio czy Acoustic Enegry.
Ja to wszystko kupiłem na wyspach ponad 50% taniej niż w Polsce. Licząc z transportem do Polski.
 

jarula29

Member
jesli tak to prosze o namiary do sklepów w UK bo juz zaczalem szukac w necie jakis sklepow ale wolalbym skorzystac ze sprawdzonych np. tych o których ty mówisz w swoim poscie. o te wiadomosc prosze na pw jesli to nie problem.
aha i znalazlem zestaw 5.1 firmy Monitor Audio seria bronze czy wiecie cos o tym sprzecie, jakie ma opinie? no i dalej licze na porade odnosnie wyboru kina domowego w zestawie o jakim pisalem wczesniej. moj budzet to 1400 euro(ulegl zwiekszeniu:D )
co do cen w Irlandii to kompletna porazka, ceny tutaj za ten sprzét sá zwykle o ok. 30% wiéksze a dostépnosc sklepow co za tym idzie wybor bardzo slaby

dzieki i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry