pilnie potrzebuje pomocy

gloria17474

New member
Witam serdecznie.Mam problem z odtwarzaniem obrazu 3d,zakupiliśmy telewizor samsung PS51D550 full HD ready 3D do tego odtwarzacz samsung bluray 3D HT-C5800 plus okulary samsung 3D SSG-2100AB podłączyliśmy wszystko dobrze obraz i fonia jest lecz jest problem z odtwarzaniem filmów 3D,gdy przełączymy na odtwarzanie 3D obraz jest niewyrazny i to wszystko okulary nie reagują,zakupiliśmy baterie do okularów nowe ,bo myśleliśmy ze może to jest przyczyną,lecz nic się nie zmieniło.Proszę o szybką odpowiedz,może coś w ustawieniach trzeba zrobić,czy potrzebuję jeszcze emiter,lub transmiter do okularów,nie wiem jak to fachowo się nazywa.Instrukcję mam tylko w j.angielskim.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nowe telewizory Samsunga są oparte na transmisji bluetooth.
Stare okulary na transmisji podczerwieni i nie są kompatybilne z nowymi telewizorami. Kupiłeś nie te okulary:
Telewizory : Czy nowe okulary SSG-3300GR/XH działają prawidłowo z telewizorami 3D z serii „C”?

Nowe okulary SSG-3300GR działają wyłącznie z telewizorami 3D z serii „D”, ponieważ łączą się z telewizorem za pomocą Bluetootha w przeciwieństwie do okularów SSG-2100 które komunikują się za pomocą podczerwieni.
51'' telewizor plazmowy Full HD - PS51D550 - Plasma - Telewizory | SAMSUNG
 

tdx

New member
Bez reklam
Sprzedali Ci okulary nie do tego TV to twojego TV pasują okulary serii SSG-3100 te co masz pasują do serii C TV a nie D

Gdzie to kupiłeś??????
 

gloria17474

New member
dziekuje slicznie za tak szybka odpowiedz,a juz sie martwiłam że coś mam z telewizorem,lub dvd,okulary to nie taki problem.Dziekuję jeszcze raz bardzo .Gloria
 
Do góry