PILNE ! Panasonic px80 42" prosze o pomoc

Proxa

New member
podlaczylem kablowke dzis aster analogowo znajduje mi tylko 12 kanalow i tyle... :( a ma byc 56 nawet nie mam tvp itp :/ obraz jest sliczny ale nie widze wszystkich proboje na rozne sposoby i nie mam pojecia oco chodzi prosze pilnie o pomoc bo umowa z aster jest do rozwiazania w ciagu 10 dni ... :/ wiec w razie czego rozwiaze :/
 

Proxa

New member
no wlasnie nie ... :/ podlaczylem pod karte tv w kompie i sa wszystkie a w tv sa tylko 12 i to np discovery tvn turbo itp a podstawowych nie ma :/ stawiem na to ze cos jest nie halo z TV :/ bo jesli na tunerze sa ... to czemu w tv nie ma ... :/ tv to nie PV tylko PX80 czyli wersja z niemiec moze dlatego ? :/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to już kiedyś było z telewizorami Sony. Jedna z kablówek w Polsce miała inny system kodowania i niestety nic nie pomogło - trzeba było wymienić telewizor.
Zgłoś do serwisu administratora. Poproś o pomoc. Sprawdź jeszcze u sąsiada - może masz coś z gniazdkiem u siebie.
 

Proxa

New member
tzn ja mysle tak : mam teraz po analogu bezposrednio ...

wezme moze w aster ten ich tuner cyfrowy polacze kabel z tunerem a z tunera przez hdmi do tv pewnie to juz pomoze nie ? i normalnie bede wiedzial bo wszystko rzejdzie przez tuner


co do sprawdzania sprawdzalem z monterem wtyczki na dole i na gorze ... wszystko ok i faktycznie widzie w kompie ... nie widze w tv :)

co myslicie o opcji powiekszenia pakietu ale zeby obraz szedl przez tuner cyfrowy ? i np polaczyc go przez euro czy hdmi ... wazne zeby obraz przekazal... i dziwek
 

Proxa

New member
no jak zacznij od wymiany tunera jak teraz zadnego nie mam :) ?

teraz mam antene podlaczona prosto do tv w pakiecie basic ...

a chce wlasnie powiekszyc pakiet do basic plus tam juz jest tuner cyforwy i moze jak pusci sie sygnal przez tuner to trafi wszystko na tv ... taki plan
 

Proxa

New member
pejotpe napisał:
Będę strzelał - jaki kraj masz ustawiony w PXie? Może to zbliży Cię do rozwiązania...

nie wiem o czym mowisz nie znam sie az tak ... :/ nie wiem gdzie tego szukac ale przy resecie ustawien fabrycznych pyta sie na poczatku o kraj wybieram polske i jezyk polski ... i dalej to samo szukalem tez na ustawieniach czeskich i niemieckich i to samo... juz nie wiem co mozna wyprobowac...
 

zbyszko74

New member
Tylko jak zastosujesz tuner zewnętrzny a np. TV jest uszkodzony to będziesz miał monitor plazmowy a nie pełnoprawny telewizor i z takim pozostaniesz nie mając świadomości.

Ja bym na Twoim miejscu poszukał znajomego co ma innego dostawcę kabla niż Ty, zabrał do niego TV i tam przeszukał pasmo. Jeśli znajdzie to co powinien to TV jest OK i winy należy szukać u operatora kablowego i na nim wymagać poprawy :), aczkolwiek zewnętrzny tuner załatwi sprawę.

Pozdrawiam :)
 
Do góry