Pierwszy zestaw kina - co wybrać?

donzoolo

New member
Witam,

niedługo stanę się najprawdopodobniej posiadaczem Panasonica VT50 w 55 calach. Przprowadzam się do nowego miejsca, gdzie mam postawioną ściankę na wymiar do telewizora, pod telewizorem wgłębienie ~45cm gdzie będzie półka. Mam również wypuszczone 4 kable do głośników. 'Pokój' ma w sumie 60 metrów, ale dlatego, że jest to taki open space z jadalnią i kuchnią w jednym, sam 'salon' ma około 4m x 5m (gdzie 4m to odległość kanapy od telewizora).

Szukam zestawu kina domowego (amplituner + 4/5 głośników + subwoofer) który spełnia moje oczwekiwania.

Przeznaczenie: głownie TV (sport/filmy/seriale) i konsola 85% - muzyka (hip-hop/jazz) 15%
Sprzęt do podłączenia to TV, dekoder N, konsola (XBOX) oraz niedługo po zakupie zestawu odtwarzacz blu-ray.

Zależy mi na DLNA i dobrym ********* - lubię filmy akcji :) fajnie by było jakby był dock do iPhone, ale nie jest to mus.

Najważniejsze, kasa jaką chcę przeznaczyć to ~3000 zł (tyle mi zostanie z budżetu na zestaw TV+kino)

Jeżeli chodzi o głośniki, to żona niebardzo chce się zgodzić na kolubryny, wolałaby takie bardziej nowoczesne, coś w tym stylu m.onet.pl/_m/d7df458c61eddf450b1b89e5722a66af,10,1.jpg, da sie kupic cos sensownego w tym stylu?

Liczę na waszą pomoc, będzie to pierwszy zestaw kina domowego w moim posiadaniu. Jak potrzeba jeszcze jakichś informacji to chętnie dopiszę.
 

donzoolo

New member
Od tego natłoku informacji nie wiem na co się zdecydować.

Wybrałem wstępnie taki zestaw DENON AVR-1912 + Wharfedale OBSIDIAN 600 HCP.

Czy to dobry wybór? Jaki sub do tego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli faktycznie do kina - to wybór dobry.
Napisz tylko do Blackninja w sprawie dobrej oferty.
 

janek_56

New member
powiem szczerze slchalem tych subow i ....... totalnie nie maja *********** tego co autor potrzebuje. Wiem ze komplet to komplet ale suba mozna miec lepszej klasy
 
Do góry