Pierwszy zakup amplitunera czy dobry wybór?

gomezos

New member
Będzie to mój pierwszy zakup, mam pomieszczenie 16m2 , na początku chciałem zakupić sam amplituner +głośniki 5.0, później z kiedyś z czasem resztę.Sprzęt podlączony do ampli to będzie dekoder Cyfry + HD, Playstation3, odtwarzacz multimedialny HD.
Oglądać/słuchać będę 50% film,30% Playstation3, 20% muzyka (dosyć ciężki rock)
Znalazłem sobie takie zestawy i nie wiem który wybrać :
Denon AVR-1312 +Jamo s608 hcs3
czy
Onkyo TX-NR 509+ +Jamo s608 hcs3
budżet tak max 2800 zł, chodzi o to żeby można było słuchać nie głośno ale miał dobrą dynamikę( nie głośno bo żona marudzi) , a jak będę w domu sam to będę słuchał dosyć głośno.Chodzi mi też o skalowanie sygnału do 1080dpi.
Który zestaw wybrać?
 

armi

New member
Bez reklam
jak do muzyki i dynamiczny ampli to ze 2 modele wyzej musisz patrzec

np denon 1911
onkyo 608

modele zesłoroczne żeby wyszło taniej
 

gomezos

New member
a głośniki dobre?

a może blackninja coś zaproponuje

a budżet podałem, proszę o jakieś propozycje w tych cenach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

boromirep

New member
Ja mam onkyo i sobie chwalę , głosniki jamo s606 i filmy ekstra muzyka też dobrze zwłaszcza płyty 5.1 wypadają fajnie , myślę że do takiego rozmiaru pokoju wystarczy , jak masz watpliwosci pytaj blackninje
 

outside

New member
Ja miałem denona i teraz nawet nie chce na nie patrzeć.... Jakościowo wypadają tragicznie... Wszedłem w Onkyo ale na Twoim miejscu mocno bym rozważał HK... W tej półce cenowej bardzo dobrze wypadają.

HK na pewno lepiej radzi sobie z mocna muzyka ( a tez takiej słucham i porównywalem na Kornie w sali odsluchowej) jeśli nie masz suba.

Za 2500 - 2800 z powodzeniem kupisz o niebo lepszego HK od Denona i fajniej brzmiacego w Rocku i KD od Onkyo
 
Do góry