Pierwszy odtwarzacz blu ray

Michal673

New member
Cześć wszystkim. Jestem już praktycznie na ostatnim etapie kompletowania swojego kina domowego. Posiadam amplituner YAMAHA RX-V673, telewizor Samsung 46" (nie pamiętam jaki model, a i nie mogę sprawdzić bo jestem poza domem. Jutro zobaczę i napisze bo wracam do domu ) ale kupiony jakiś miesiąc temu, zestaw głośnikowy Taga Harmony 5.0. Mam pytanie jaki model odtwarzacza wybrać ? Do wydania mam około 1000 zł. Myślałem na odtwarzaczem Yamahy albo Samsunga z racji tego, że posiadam sprzęt tej marki w domu. Z Yamahy znalazłem Yamaha BD-S1065, a z samsunga jeszcze na razie nic nie upatrzyłem. Może doradzicie sprzęt innej firmy. Czekam na propozycje. Bardzo proszę was o pomoc w doradzeniu co kupić. Pozdrawiam
 

Michal673

New member
No i stało się. Po długim okresie czekanie w końcu kupiłem swój wymarzony odtwarzacz Blu-ray. Po konsultacji ze znajomym wybór padł na PANASONIC DMP-BDT500. Jakość wideo, dźwięku jest świetna. No po prostu bajka :) Szczerze polecam tym co chcą kupić na prawdę dobry odtwarzacz. Dzięki Wielkie krzysiek1980 za to, że mi go poleciłeś.
 
Do góry