pierwszy amplituner w życiu. DENON AVR-X520BT?

w nowym mieszkaniu pierwszy raz w zyciu bede montował zestaw 5.1 Nie potrzebuje zadnych fajerwerków 1film na projektorze tygodniowo nie będę kopował tv i okazjonalnie ps4(na codzienie podłączony do monitora 27 komputerowego)
Chce kupić w miare tanie małe głosniki satelitki i do tego tani aplituner czy ten w opisie może byc czy cos innego polecicie?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Wielkość pokoju podaj
.kolumny małe czy duże .
Kwotę jaka ma być na to przeznaczoną
 

Disto

New member
Bez reklam
Przy tak niewielkich wymaganiach, wystarczy jakiś lepszy "plastik". Jak ma być tanio i znacznie lepiej, to np.jakaś używana yamaha RX-V 473/5, lub nowa 479.
 
pow pokoju z aneksem kuchennym i jadalnia to 40m2 ale sama czesc "telewizyjna" 20m
w tym denonie fajne jest to ze ma ten mikrofon przy pomocy ktorego moge skalibrować gosniki.
myslalem o jakichś cantonach satelitach albo H/K hkts
 
piszecie ze w cenie tej kupie uzywane inne tylko pytanie co to dla mnie za roznica? bo zupelnie sie nie znam. Nie chce wydać dużo bo tak jak mowie do 4 filmow w miesiącu włączę
 
co te dwie półki mi zmienią? chce kupić satelitki za 1200zl z subem i pytanie czy nie lepiej kupic nowego na gwarancji niz uzywany w tej samej cenie czy przy tych glosnikach to bedzie robilo roznice a jak tak to jaką?
 
kapusta7 ciężko uznać twoje odpowiedzi za pomocne. Jakbym się znał w tym temacie nie zadawał bym takich pytań a jak zadaje to znaczy że "sam sobie" nie jestem w stanie odpowiedzieć i liczę na pomoc użytkowników z szerszą wiedzą i chęcią pomocy
 

abdul0412

New member
Bez reklam
kapusta7 ciężko uznać twoje odpowiedzi za pomocne. Jakbym się znał w tym temacie nie zadawał bym takich pytań a jak zadaje to znaczy że "sam sobie" nie jestem w stanie odpowiedzieć i liczę na pomoc użytkowników z szerszą wiedzą i chęcią pomocy

Ten x520 naprawde nie nadaje sie... Szukal bym uzywki jak koledzy radza, poszukaj onkyo 626/636 lub pionka 830 , yamahe , ktora kolega polecal 479 lub Harmana 161.
Do takiego pomieszczenia lepiej jakies normalne fronty tez moga byc uzywki.

Ile wogole mozesz przeznaczyc na calosc?
Btw blackninja moze ci cos wykombinowac w fajnej cenie zapytaj sie go.

Pzdr
 

Rafal7

Banned
Kolego a kto ma wiedzieć czy akceptujesz sprzęt używany, Ja, inni Użytkownicy czy Ty?
Powinieneś odpisać nie, nie chce używanego sprzętu wolę nowy.
 
mogę używany kupić tylko pytanie czy przy moich niskich wymaganiach jest sens kupować sprzęt z wyższej pólki tylko po to żeby był "z wyższej pólki" jak w żaden sposób nie będę z tego potrafił skorzystać. I czy po prostu nie lepiej kupic najtanszy nowy
 

Disto

New member
Bez reklam
co te dwie półki mi zmienią?
Jakość dźwięku - ważne w muzyce,możliwość ustawienia pod swoje preferncje słuchowe np.wielopasmowy EQ [ którego 520 nie ma] + TONE CONTROL].
Jak nie masz wymagań, to jak wspomniałem...dobry plastik
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Sprzęt z wyższej, półki ma lepszy zasilacz (mocniejszy), wykonany z lepszych komponentów, lepsza sekcja stereo, więcej wejśc itp.
 
wejscia mnie nie interesują w dużej liczbie bo potrzebuje tylko pod pojektor i ps4. dobry plastik to RX-V 475? w jakiej cenie orientujesz się bedzie to dobry zakup? na allegro jest jest za 800zl to duzo jak na ten sprzet?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Cena będzie prawie ta sama a ampli o dwie półki wyżej klasowo.

ostatnio na jakimś OLX stał Onkyo 609 za 800zł , brat niedawno zakupił Onkyo 636 za 1.200zł - też całkiem dobra oferta , a i sprzęt sporo wyżej niż Denon 520

jeśli znajdziesz Onkyo 609 - 616 - 626 ... w cenie do 800-1000zł będzie to bardzo dobrym wyborem
w kinie bajka

oczywiście pozostaje zakup kolumn + koniecznie suba jak większość to filmy
 

katka10

New member
Ten x520 naprawde nie nadaje sie... Szukal bym uzywki jak koledzy radza, poszukaj onkyo 626/636 lub pionka 830 , yamahe , ktora kolega polecal 479 lub Harmana 161.
Do takiego pomieszczenia lepiej jakies normalne fronty tez moga byc uzywki.

Ile wogole mozesz przeznaczyc na calosc?
Btw blackninja moze ci cos wykombinowac w fajnej cenie zapytaj sie go.

Pzdr

Sam mam denona x1000 i uważam ze to słabizna tak jak x520. Zwróć uwagę że za używany sprzęt, ale na gwarancji zapłacisz o 1/4 ceny mniej lub jeszcze taniej, a masz gwarancję i kasę w kieszeni.
Do okazjonalnego używania po co przepłacać, jak możesz mieć więcej za mniej... Poproś kolegów z forum o pomoc w wyborze aukcji godnych uwagi.
Podaj kwotę w jakiej chcesz się zamknąć..
 
kupiłem przed chwilą hkts 11 więc został ampiltuner tylko. Szukam na allegro i olx ale ilość modeli jest zatrważająca :D
 
Do góry