Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Brelik

New member
A ja sobie dalej chwalę 8102 14 miesięcy i wszystko gra .

CO będzie po gwarancji zobaczymy pewnie wymienię jak zawsze na większy model oczywiście PHILIPSA :)

To z tym Bublem jest już słabe .

To nie jest "już słabe", tylko zaczyna być realne. Niestety opinia 4 osób z forum nie zmieni zdania 40 innych. Ciesz się się brakiem wad i nie licz na to, że żadna się nie pojawi.
Jedno muszę napisać bo nie wytrzymam. Po takim bublu philipsa, dać im kolejną szansę to trzeba mieć jaja ^^ Poczytaj sobie o matrycach philipsa. W każdym urządzeniu wykorzystującym matryce phila, od pradawnych lat robią się te plamy od kurzu czy kij wie czego. Skoro rezygnują z ich usług(przez takie buble) firmy jak Apple, to coś musi być nie tak.
 

szybal

Banned
Akurat tu się nie zgodzę mam jeden z pierwszych modeli Philipsa z ambi 47PFL9732 Z 2007 roku działa bez zarzutu obraz bardzo dobry żadnych plam jak będę u teściowej zrobię zdjęcia.
Nikt nie każe nikomu kupować Philipsa .
 

darekgra

Member
No właśnie bo stary Philips nie był zły obecne TPV mają problemy w czasie gwarancji a wieku pogwarancyjnego dożywają bez problemów nieliczne egzemplarze.
 

szybal

Banned
A tu drugi dziadek z mojej kolekcji z 2009 roku 32PFL9604 Gra rewelacyjnie bez plam.
 

Attachments

  • 20190214_173014.jpg
    20190214_173014.jpg
    36 KB · Wyś: 29

MartesPL

New member
Witam
Widzę, że kolejna osoba z darmowym bonusem w postaci plam na matrycy dołączonym do telewizora philips. Szczerze współczuję.
Na szczęście ja w dniu dzisiejszym stałem się oficjalnie NIE posiadaczem tego sprzętu ze światełkami. Od listopada nie miałem TV w domu i tyle też czasu do dziś trwała batalia o odzyskanie pieniędzy. 3 miesiące prowadzona była spychologia serwisu, sklepu i producenta do tego uruchomiony rzecznik praw konsumenta i porady u prawnika. Odmowa wymiany na nowy sprzęt, później zamknięcie bezpodstawnie mojej reklamacji, ponowne otwarcie sprawy, możliwy zwrot pieniędzy, próby przekonania mnie abym zgodził się jednak na wymianę mimo odstąpienia od umowy, kolejna spychologia, zaginięcie telewizora gdzieś w akcji, oczekiwanie na świstek z serwisu, znowu rzecznik w ruch, kolejne dni wizyt w sklepie, w końcu łaskawie podpisanie dokumentu, że wypłacą pieniądze i kolejny tydzień aż banki się ogarną i wypłacą moje pieniądze. I o to jest prezent na walentynki! Sklep po 3 miesiącach a w sumie po 5 bo przecież był 2 razy reklamowany oddał mi pieniądze. Teraz mogę tylko współczuć wszystkim kolegom wyżej, którzy są w takiej sytuacji jakiej byłem tyle czasu ja.
 

MartesPL

New member
Akurat od jakiegoś czasu użytkuje już samsunga nieco mniejszy tv, był to zakup do drugiego pokoju, wymuszony z powodu braku dużego tv i nie mam absolutnie z nim żadnych problemów co więcej wytrzymał już dłużej niż Philips nie złapał kurzu po 3 miesiącach, plam, nie ma śladu bandingu i innych podobnych cudów które w tv "Premium" były na porządku dziennym, pod konsolą również lepiej się sprawuje za sprawą FreeSync. Teraz po zakończeniu tematu z dużym tv wybór mam prosty bo w razie "w" sprzęt naprawią mi w domu a nie zabiorą na 5 miesięczne wakacje. Jednak mimo to narazie mam dość zakupów.
 

marioking

Member
A tu drugi dziadek z mojej kolekcji z 2009 roku 32PFL9604 Gra rewelacyjnie bez plam.


Tylko co to według Ciebie dowodzi? Jak to jeszcze produkt eu, i pewnie jeszcze z tych naprawde produkowanych w EU! TP vision i ksiegowi połozyli łapy na Philu w 2012 i to jest początek niechlubnej drogi tej marki....


Kiedyś sie jeszcze łudziłem że przy odpowiedniej kasie to nawet chinczyk potrafi złożyc produkt tej klasy, ale jeśli ten model, prawie najdroższy swego czasu LCD przed oledami tak się sypie to zaczynam być sceptyczny co do istnienia marki premium z chin.
 
Ostatnia edycja:

bobtong

Member
To nie jest "już słabe", tylko zaczyna być realne. Niestety opinia 4 osób z forum nie zmieni zdania 40 innych. Ciesz się się brakiem wad i nie licz na to, że żadna się nie pojawi.

Jedno muszę napisać bo nie wytrzymam. Po takim bublu philipsa, dać im kolejną szansę to trzeba mieć jaja ^^ Poczytaj sobie o matrycach philipsa. W każdym urządzeniu wykorzystującym matryce phila, od pradawnych lat robią się te plamy od kurzu czy kij wie czego. Skoro rezygnują z ich usług(przez takie buble) firmy jak Apple, to coś musi być nie tak.
Bubel to jedno...Ale serwis to jakaś kpina totalna!!!!!

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

bobtong

Member
To nie jest "już słabe", tylko zaczyna być realne. Niestety opinia 4 osób z forum nie zmieni zdania 40 innych. Ciesz się się brakiem wad i nie licz na to, że żadna się nie pojawi.

Jedno muszę napisać bo nie wytrzymam. Po takim bublu philipsa, dać im kolejną szansę to trzeba mieć jaja ^^ Poczytaj sobie o matrycach philipsa. W każdym urządzeniu wykorzystującym matryce phila, od pradawnych lat robią się te plamy od kurzu czy kij wie czego. Skoro rezygnują z ich usług(przez takie buble) firmy jak Apple, to coś musi być nie tak.
Musimy też zrozumieć że na forum zgłaszają się przeważnie ludzie z problemami

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

marioking

Member
Jak aktualizacji brak tak dalej brak, nawet info kiedy łaskawie ją wydadzą, zero słowności i ani odrobiny poszanowania klienta. Mieli wydawać je chronologicznie od najstarszych! A teraz najstarsze z 2016 maja, nowsze z 2018 tez, jak również najnowsze. A my zostaliśmy olani, bo jak widać kupiliśmy chiński *************** i noname! Przynajmniej tak się czuje.
 

DJ82

Member
Podobnie było z 7600 też były obietnice że będzie 6 a został przy 5.1. Całe szczęście udało mi się oddać TV z tytułu rękojmi...

Tu mam nadzieję że jednak 8 wejdzie (o 9 raczej można zapomnieć). Za tym że będzie jednak 8 przemawia to że od jakiegoś czasu jest nowa wersja instrukcji gdzie już jest Android 8.

A może zrobią nam niespodziankę i od razu 9 wprowadzą?? Skoro mają ją w nowych TV to może większe doświadczenie maja...
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
W tv najwazniejszy jest obraz a nie sreo oreo koreo. Nawet sreo 10,50 czy nawet 100 nie zlikwiduje pojawiajacych sie plam czy bandingu. Ja czekam na jakakolwiek aktualizacje by zobaczyc czy cokolwiek poprawi jesli chodzi o banding. Bo mam jeszcze ostatnia nadzieje ze skoro poprzednia aktualizacja go spotengowala to moze nowa akt. zminimalizuje.
 

DJ82

Member
Jakbyś miał PUS7600 z Androidem 5.1 to tak byś nie mówił... Obraz był super ale obsługa doprowadzała do szału!!!
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Jakbyś miał PUS7600 z Androidem 5.1 to tak byś nie mówił... Obraz był super ale obsługa doprowadzała do szału!!!


Ale tu jest 7mka i chodzi dobrze. Co zmieni 8ka? Ikony aplikacji? Moje opinia jest czysto subiektywna bo zalezy mi wylacznie na dobrym obrazie a nie zabawkach. I tak korzystam tylko z YT, NF i player tvn. Kupilem ten TV ze wzgledu na rodzaj matrycy i podswietlenie FALD oraz ambi a nie z powodu wodotryskow androida.
 

DJ82

Member
Już wchodzi 9 - niedługo się okaże że YT i inne elementy będą chodziły od 8 w górę więc zostaniemy w czarnej d**** wiec to też jest ważne.


Nie każdy wymienia TV co 2-3 lata...
 

marioking

Member
Tak się składa że po wprowadzeniu oreo niektórzy komentują że działa płynniej i lepiej, może TA wersja nie działa jakoś źle, ale odrobina poprawy nie jest wcale niewskazana.
 
Do góry