Pierwsza recenzja nowej ST50

maciekm1980

New member
Witam. Ja z kolei podlaczym po optyku tv z amplitunerem dosyc juz wiekowym (onkyo ts dx 484). Ampli nie widzi sygnalu. Dodam rowniez ze nie posiada hdmi... cos przeoczylem?
 

maciekm1980

New member
Podlaczylem i sprawdzalem na kazdym zrodle w ampli (tj. dvd,video1,video2,itd.).W tv z kolei mam ustawione spdif na auto.Zadnej innej opcji do sterowania wyjsciem cyfrowym w tym tv nie widze...
 

Osato

New member
Ktoś wie o co chodzi ? Przeglądam oferty na ten telewizor i zauważyłem, że np. na ceneo ilość ofert zmniejszyła się o około 40 ! Model 42 calowy nie jest tak popularny jak inne większe, ale raczej nie oznacza to, że tę wersje telewizora wycofują ...
 

marcyska1

New member
Czy kupno tego 50ST50 z ekspozycji to dobry pomysł? Stoi w sklepie ok 3 tyg, wyświetla sie na nim gazetka reklamowa sklepu, nie żaden demonstracyjny obraz z BD. Cena to 4800 zł
50VT50 jest za 6800, wiec myślę, że nie warto dopłacać aż 2000 zł
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Czy kupno tego 50ST50 z ekspozycji to dobry pomysł? Stoi w sklepie ok 3 tyg, wyświetla sie na nim gazetka reklamowa sklepu, nie żaden demonstracyjny obraz z BD. Cena to 4800 zł
50VT50 jest za 6800, wiec myślę, że nie warto dopłacać aż 2000 zł

Tak jak napisał kolega wyżej, to kiepski pomysł. Taniej kupisz zupełnie nowy egzemplarz 50ST50.
 

majki84

New member
jak to możliwe że od 4 miesięcy cena 50" ST50 stoi w miejscu a wręcz skoczyła lekko do góry??? Czekam na dobry moment zakupu, myślałem że będą promocje na euro albo olimpiadę a tu nic! Samsung E6500 cały czas tanieje a Panas nic. Lipa. Żadnych promocji :(
 

Osato

New member
Dokładnie majki84 ... może po samej olimpiadzie stanieje ... może też będzie promocja związana z przedłużoną gwarancją ... może ...
 

xeo151

New member
Bez reklam
Odpowiedź jest prosta za nowy model i zbiera dobre opinie w sieci, dlatego cena utrzymuje się na niezmienionym poziomie. Największe obniżki są gdy wchodzą nowe modele.
 

Xisiek

New member
Koledzy pytanie - ilu forumowiczow jest w posiadaniu tv serii 50 , mam na mysli tak ST jak i GT/VT. Prosze sie przyznawac :D
 

xeo151

New member
Bez reklam
Na dniach będę miał okazje pobawić się GT50 z USA, ale to chyba nieco inny TV niż wersja na Europę. Seria 50 jest całkiem udana na podstawie recenzji w internecie.
 

majki84

New member
Skoro jest oficjalnym partnerem to moim zdaniem tymbardziej powinni zrobić jakieś olimpijskie promocje, chyba że oni obniżyli a sklepy trzymają cenę.
 

Fankis

New member
nie no chybileś kolego..podczas igrzyszk takie strzaly..no nie wypada!wyjasniam!to nie to ze sie wstydza..poprostu niechca sie chwalic;)heh
 

current_valu

New member
Witam. Od 2 tygodni obserwuję model ST50 po rozmaitych sklepach i aukcjach i dzisiaj ku mojej uciesze w drogim euroRTVagd zauważyłem spadek ceny o 300ZŁ względem poprzedniego tygodnia! www . euro. com . pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-p42st50e.bhtml (jeśli chcecie sprawdzić, proszę pokasować spacje, bo niestety to mój pierwszy post, a blokada przeciwspamowa nie pozwala na tym etapie wklejać linków w normalny sposób)
Jak wiadomo sklepy tego typu lubią sobie zawyżyć cenę często mocniej niż o 10%, a że mniejsi sprzedawcy chcą konkurować, więc mam nadzieje, że pod koniec sierpnia po powrocie z wakacji, w miejscu gdzie miałem zakupić ten model, cena z 3100,- spadnie proporcjonalnie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry