Pierwsza recenzja nowej ST50

restaurator

New member
Witam serdecznie grono forumowiczów.

Chciałbym zapytac czy jest gdzieś dostępna jakas sprawdzona kalibracja dla modelu TX-P50ST50 E?

pozdrawiam @restaurator
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Kolego nie ma czegoś takiego jak kalibracja sprawdzona . Każdy telewizor nawet z tej samej serii i o tej samej nazwie musi być kalibrowany indywidualnie . Więc śmiać mi się chce jak ktoś pyta o takie sprawy . Myślisz że jak np na Flatpanels podadzą jakieś nastawy kalibracyjne to one się komuś do czego kolwiek przydadzą ?? Jak tak myślisz się bardzo mylisz . Telewizor kalibruje się nawet pod aure jaka jest wokół telewizora , czyli czy w pokoju ciemnym czy jasnym itd . Więc przepisywanie takich nastawów to czysta ignorancja . Więc zamiast się trudzić zamów sobie kalibracje w domu i tyle . Pozdrawiam
 

Timur2148

New member
Czy to prawda że plazmy trzeba najpierw dotrzeć ?? jeśli tak,to jak to zrobić ?Odnośnie kalibracji to peterka1000, kto wykonuje taką usługę i ile ona kosztuje??
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Modele bez E na bank nie są objęte gwarancją Polską bo jeszcze jak kupowałem serie VT30 dzwoniłem do Panasonica i pytałem o to . Więc wątpie że coś się zmieniło . Owszem to nie znaczy że takowy tv jest bez gwarancji ale zapewnia ją serwis nie w Polsce , więc w razie czego dłuższy pewno ,a może nie czas naprawy . Pozdrawiam
 

melkorr

New member
Witam.

Tak w celach informacyjnych: Okulary Samsung SSG-4100 współpracują bez problemu, cena przystępna, sprawdzone na własnych oczach.
 

Osato

New member
Witam.

Tak w celach informacyjnych: Okulary Samsung SSG-4100 współpracują bez problemu, cena przystępna, sprawdzone na własnych oczach.

No, a mógłby ktoś wypowiedzieć się czy same okulary 3D mają wpływ na jakość efektu 3D ? Może okulary 3D to po prostu okulary 3D i tyle ... ? Nie wiem czy nie lepiej posiadać okularów przeznaczonych przez producenta tv.
 

Timur2148

New member
Witam
Może ktoś ma porównanie jak wygląda obraz oglądany przez okulary Panasonic TY-ER3D4MU i przez Samsung SSG-4100. Różnica w cenie jest bardzo duża, pierwsze ok 260 zł, drugie ok 100 zł.
 

pejotwroc

New member
Nie wiem czy ta gazetka jest gdzieś w internecie. Jest to typowa papierowa gazetka wkładana do darmowej Echo Miasta. Takiej co rozdają np. na przystankach tramwajowych.
 

Jasiek_31

New member
Gazetki w gazecie nie ma, ale dzisiaj byłem w MM w Dominikańskiej i gazetka taka jest, niestety o godzinie 11 tych telewizorów już nie było :(
 

Osato

New member
Pozostaje czekać na inną okazję. :p Ktoś w ogóle mógłby stwierdzić czy Philips 40 PFL5507K/12, bądź Samsung ES6800, które kosztują mniej więcej podobnie - są porównywalne z tym Panasonikiem ?
 
Do góry