Pierwsza recenzja nowej ST50

Wuzel

New member
Ciekaw jestem czy w tej wersji 50 są wietraczki na chłodzeniu oraz czy wystąpi problem z buczeniem przetwornicy zna ktoś z kolegów może odpowiedzi na te pytania ?
 

Danio02

New member
Plazma przyjechała :)

Czy posiada ktoś ustawienia parametrów obrazu po kalibracji (model TX-P42ST50)?
Co myślicie o ręcznej kalibracji?

Edit:
Znalazłem jeszcze stronę TweakTV. Czy mogę się sugerować ustawieniami dla modelu Panasonic TC-P55ST50? Ta sama seria, tylko inna przekątna.
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Plazma przyjechała :)

Czy posiada ktoś ustawienia parametrów obrazu po kalibracji (model TX-P42ST50)?
Co myślicie o ręcznej kalibracji?

Edit:
Znalazłem jeszcze stronę TweakTV. Czy mogę się sugerować ustawieniami dla modelu Panasonic TC-P55ST50? Ta sama seria, tylko inna przekątna.

Nie możesz się sugerować . Musisz wiedzieć że w plaźmie im większa przekątna tym telewizor lepiej świeci w sensie jakości obrazu . Ty kupiłeś najmniejszy model jaki jest , więc zapewne ustawienia z rozmiaru 55 calowego nie za bardzo się będą pokrywać z 42 calowymi . Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
A można gdzieś znaleźć ustawienia pod mój model? Szukałem i nic ;/
Natomiast co do trybu 3D, też musicie rozjaśniać obraz?

Niestety ale utrata jasności w aktywnym 3D jakie właśnie oferuje Panasonic to jedna z najistotniejszych wad tego telewizora . Jeśli zapodasz 3D z Blu Raya 3D od Panasa to sam sobie ustawia jasność i kontrast na wysokim poziomie . Jak 3D zapodajesz z innego źródła dajmy na to z jakiegoś kanału 3D z satelity czy innego odtwarzacza 3D to może być tak że sam musisz ustawiś kontrast i jasność na wysokim dość poziomie , bo inaczej nie pooglądasz zbyt komfortowo . Automatycznie się ustawia samo na obraz Kinowy jak odtwarzasz z Blu Raya Panasonicowego . Pozdrawiam
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Hmm.......tego nie przewidziałem.....trochę za wcześnie na jakieś konkretne ustawienia,ale....
Do VT50 już są...
 
Ostatnia edycja:

Danio02

New member
Tak samo denerwuje mnie fakt, że grając, czy też oglądając film 3D trzeba prawie maksymalnie podciągnąć jasność w menu. Na dodatek, nie wiedzieć czemu, co jakiś czas wyłącza mi tryb 3D ;/
 

Danio02

New member
Mam nadzieję, że ustawienia pod P42ST50 pojawią się na dniach. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia, na jakich opcjach grać przykładowo w Silent Hill: Downpour 3D. Granie na maksymalnej jasności mija się z celem.
 

wojt88

Guest
Dej pozor narazie z rasowaniem jasności na maxa, przez 300h jedź na fabrycznych ustawieniach, dej się jej rozgrzać... Inaczej możesz ją zatrzeć przy toksycznych setach.
 

Danio02

New member
@wojt88
W piątek dzwoniłem do Panasonic Polska, jednoznacznie stwierdzili, że termin docierania plazm to mit - nawet w instrukcji nic nie ma na ten temat. Ale wracając do problemu, prawdopodobnie będę musiał wysłać okulary na gwarancję. Co jakiś czas rozłączają się, suwak jest na ON, a dioda po jakimś czasie przestaje świecić. Sądziłem, że problem leży w odległości, jednak przy samym TV też dzieją się cuda. Wątpię też, aby włączony laptop miał coś do tego.

Paranoja...

@Adrian85
A mogę prosić na DVD i BR?
 
Ostatnia edycja:

Danio02

New member
W takim razie życzę powodzenia grając na ustawieniach fabrycznych czy oglądając filmy 3D. Telewizję oglądam na ustawieniach fabrycznych z wyłączoną opcją ECO :)
 
Do góry