Philips42PFL5603D/10-brak MPEG4

babkings

New member
Witam. Kupiłem niedawno ten model(jestem jeszcze nieco zielony)i dowiedziałem się że brak w nim MPEG4-można coś z tym zrobić? np:wgrać jakieś uaktualnienie?
 

awujotka

New member
Bez reklam
No niestety uaktualnienie nie pomoże, bo fizycznie brak dekodera. Tylko modele oznaczone literą H posiadają mpeg-4.
 

MacGege

New member
Wszystkie modele Philipsa oznaczona literką D nie posiadają MPEG4 i takie też są sprzedawane w oficjalnej dystrybucji Philipsa. W innych krajach gdzie naziemna telewizja cyfrowa jest czymś oczywistym jak Francja czy Anglia, telewizory z MPEG4 są oznaczone literką H 9tak jak napisał poprzednik).
Generalnie na dzień dzisiejszy i tak byś tego nie wykorzystał, pozostaje czekać na 2012 , chociaż wcale bym się nie zdziwił jak by to było znacznie później.
 

babkings

New member
wyczytałem na tym forum o wejściu CAM-czy to rozwiąże problem jeśli dokupię(o ile jest to możliwe)moduł- czy też-karte dekodującą?
 

Jim_sat

New member
Witam!
Po kontakcie z serwisem dowiedziałem się, że moduły CI znajdujące się telewizorach LCD firmy Philips nie obsługują "kart CAM transkodujących z MPEG-4 do MPEG-2 i odwrotnie".
 

HUBpoland

New member
Ja darowałem sobie szukanie ( i dopłacanie do niego ) TV z MPEG4, bo stwierdziłem, że gdy nadejdzie pora - to kupię stacjonarną nagrywarkę HDD z odpowiednim tunerem - i po kłopocie :)
 
Do góry