Philips vs Sharp lub coś innego ;)

GiantE23

New member
Mam czas do piątku kupić tv, bo potem wyjeżdżam, otóż w tym celu przeszukałem forum, aby dowiedzieć się czegoś więcej o zakupie, ale cały czas widzę proponowane samsungi toshiby i jvc, które nie przypadają mi do gustu, dzisiaj byłem w Saturnie - o dziwo w moim mieście mają najtaniej, porównując z innymi sklepami i wybrałem 2 modele, ale oczywiście bylbym wdzięczny za inne propozycje :)

To może przybliże w jakiej jestem sytuacji :

Jakie masz warunki - ciemny, średni pokój, duża sofa
Preferowana wielkość matrycy - 42"
Jaki sygnał - cyfrowa + HD + dvd z xboxa i komp
Jaka odległość od ekranu - 2,5-3m
Jakie urządzenia do podłączenia - dekoder cyfrowy HD, komputer, xbox
Jaka klasa cenowa - do 300
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – W nocy
Jakie masz nasłonecznienie pokoju - kiepskie do tego rolety
Ile osób zasiada przed telewizorem - 1-3
Jaki masz ulubiony program - filmy, sport
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła – Bez
Ma stać czy wisieć - Wisieć

No właśnie, wszystko gra ;P Otóż wybralęm modele
Philips 42" PF-L 7662 D12,
Sharp 42" 42SB55E

Parametry techniczne są bardzo podobne, ale jednach chcialbym zasiegnąć rady expertów ;) W innych tematach widzialęm że ów sharp był przez niektórych zachalany, a o Philipsie nic nie było, a niby dobra firma.

Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam!
 

Markko

New member
Jakbym czytał wątek sprzed roku. Ten Philips to stary model. Z tego co widzę kosztuje około 2.800. Dokładasz 200 zł i kupujesz najnowszego Philips'a 5604. Rozumiem że kupno przez net odpada. Chcesz kupic na miejscu. Może byc trudno znaleźć ten model w atrakcyjnej cenie, ale weź go pod uwagę. Poszukaj u siebie, może znajdziesz.

Poczytaj ten temat

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=39330
 

GiantE23

New member
Dziękuję za odpowiedź ;) Rzeczywiście interesujący ten model Philips 5604 H12, jednakże będąc dzisiaj w saturnie ponownie, powiedzieli mi że jutro będzie promocja na te modele które wybrałem i można je zakupić po 2.200zł Co bardzo mnie ucieszyło i chyba wezmę, tylko nie wiem na jakiego się zdecydować.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z tych nie wziąłbym żadnego. Cena chyba - jakaś pomyłka :D
Bliska odległość , trudne wymagania.
Przynajmniej płynność do SD 100 Hz lub lepsze skalowanie.
 

GiantE23

New member
2200 zł Nie pomyłka - więc jest okazja. Cały czas będzie komp i xbxox, cyfra od czasu do czasu raczej. Czemu są to złe modele? W takim razie co byś polecił?
 
Do góry