Philips serii 6007/6907 - opinie, pytania, porady, pomoc, różnice

suhotnik

New member
Witam.
Czy ten TV będzie pracował z routerem 5GHz ?
Widziałem fajny model OVISLINK Wi-Fi 11n 450Mbps (N450R) i nie wiem czy warto kupować tak drogi sprzęt.
 

emer

Member
Bez reklam
W laptopach to wielka rzadkość, a co dopiero w TV, więc na 99.9% nie będzie, ale dla pewności zadzwoń/mailuj do philipsa.
 

dziubasdg

New member
Witam, mam model 42pfl6007 i jak wszyscy - kłopot z zanikami dźwięku przez kabel optyczny. Orientuje się ktoś, czy jeśli kupię coś takiego KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 (np. aukcja 3245220476 na all..ro) i podłączę przez optyka głośniki zewn. to te problemy znikną? Próbował ktoś zrobić takie obejście?
 

screw_driver

New member
Witam, mam model 42pfl6007 i jak wszyscy - kłopot z zanikami dźwięku przez kabel optyczny. Orientuje się ktoś, czy jeśli kupię coś takiego KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 (np. aukcja 3245220476 na all..ro) i podłączę przez optyka głośniki zewn. to te problemy znikną? Próbował ktoś zrobić takie obejście?
a może nie dubluj swojego postu co?
Moderator proszony o skasowanie powyższego i tego mojego postu.
 

Franek54

New member
Witam czy może ktoś mi powiedzieć jak ustawić napisy w filmach 3d? Konkretnie mi chodzi :

- filmy sbs, jak odpalę funkcję w tv napisy się rozjerdzają w obie strony
- jak już film under to napisy na siebie nachodzą i można jakos je przeczytać ale i tak jakość tych napisów jest jakaś dziwna, że nawet nie da się tego oglądać :/

Macie jakieś rady bo już nie wiem
 

Frosty

New member
Mam małe pytanko. Niedawno zakupiłem 32PFL6007 i zauważyłem, że gdy obniżę gammę, to na testach do bandingu widać lekki banding (parę ciemniejszych paseczków), stąd pytanie: LEDy już tak mają czy wymieniać TV?
 

Frosty

New member
Uciążliwe nie jest, ale najlepiej by było mieć całkowicie bez wad :). Boję się tylko, że odeślę ten, a następny dostanę z gorszymi pasami.
 

morgoth86

New member
Witam szanowni forumowicze,

Czy możecie mi powiedzieć, jaki "przebieg" miał wasz 6xx7 po wyjechaniu prosto z fabryki? Chodzi mi o operation hours.

I jeszcze drugie pytanie do tego tematu - czy wyświetlają się Wam dwie liczby, czy tylko jedna?

Pozdrawiam,
K
 

Bolaudio

New member
Witam,
Mój Philips miał jedną cyfrę i była nią 8 więc podejżewam, że tyle pracował chyba że da sie to jakoś skasować,
pozdrawiam
 

morgoth86

New member
I tutaj pojawia się pewien problem, gdyż mój "nowy" telewizor ma przejechane 500 godzin, odklejoną w jednym rogu taśmę zabezpieczającą i brudną od palców matrycę w tym rogu. Zastanawiam się, czy nie została mi sprzedana jakaś używka lub model powystawowy...
 

bob1969

Member
Bez reklam
I tutaj pojawia się pewien problem, gdyż mój "nowy" telewizor ma przejechane 500 godzin, odklejoną w jednym rogu taśmę zabezpieczającą i brudną od palców matrycę w tym rogu. Zastanawiam się, czy nie została mi sprzedana jakaś używka lub model powystawowy...

Kupowałeś wysyłkowo czy w stacjonarnym sklepie? Przy wysyłkowym sklepie masz 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny.
 

morgoth86

New member
Kupowałem w sklepie wysyłkowym, od kikiego...

W ogóle telewizor przyszedł w pudełku, w którym była dziura (ścianka przednia przebita na całej "głębokości"), czego nie było widać, bo było całe obklejone folią. Sam oczywiście bym tego nie przyjął, ale niestety nie było mnie wtedy w domu i telewizor odbierała żona. Poza tym jeszcze te odciski palców na ekranie, odklejona folia i porwana nalepka z kodem kreskowym...

Zastanawiam się nad odsyłaniem go, jestem raczej zadowolony z tego TV, więc szkoda mi tracić kasy na wysyłkę i kupno takiego samego modelu. Ale to ponad 500 godzin nie daje mi spokoju.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
W piątek dostarczono mi zakupiony u kikiego 55'' 7108 i telewizorek jak z linii produkcyjnej ( zresztą w poprzednich zakupionych dwóch Philipsach też wszystko grało) , więc myślę że warto skontaktować się ze źródłem i wyjaśnic sprawę.
 

jenson

Banned
Kupowałem w sklepie wysyłkowym, od kikiego...

W ogóle telewizor przyszedł w pudełku, w którym była dziura (ścianka przednia przebita na całej "głębokości"), czego nie było widać, bo było całe obklejone folią. Sam oczywiście bym tego nie przyjął, ale niestety nie było mnie wtedy w domu i telewizor odbierała żona. Poza tym jeszcze te odciski palców na ekranie, odklejona folia i porwana nalepka z kodem kreskowym...

Zastanawiam się nad odsyłaniem go, jestem raczej zadowolony z tego TV, więc szkoda mi tracić kasy na wysyłkę i kupno takiego samego modelu. Ale to ponad 500 godzin nie daje mi spokoju.

A dlaczego ty masz płacić za wysyłkę? Pisz do sklepu w którym zamawiałeś, że chcesz reklamować sprzęt. Gdy ja reklamowałem swojego 6007 to sklep przysłał kuriera i za nic nie płaciłem.
 

xmo

New member
Witam

Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest szczęśliwym lub nieszczęśliwym posiadaczem modelu Philips 42PDL6907K ? Zależy mi na waszych wrażeniach i opiniach. Czy coś z tym słynnym softem Philipsa uległo zmianie ? Z góry dziękuję za rekomendacje lub zdecydowany jej brak:)
 

ginger109

New member
Witam mógłby mi ktoś przybliżyć bo nie wiem który TV wybrać, bo już sam nie wiem
(cenny z allegro)

42PFL6007 około 2899zł
42PFL6057 około 2999zł
42PFL6907 około 3136zł
42PFL6008 około 3080zł

który z nich jest najlepszy? 6007 ma już test i wypadł pięknie, a co do 6008 będzie test czy raczej jest podobny w niektórych detalach do 7008 i na tym tescie poprzestaną?
Czy może jakaś inna propozycja w podobnej cenie?
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
Witam mógłby mi ktoś przybliżyć bo nie wiem który TV wybrać, bo już sam nie wiem
(cenny z allegro)

42PFL6007 około 2899zł
42PFL6057 około 2999zł
42PFL6907 około 3136zł
42PFL6008 około 3080zł

który z nich jest najlepszy? 6007 ma już test i wypadł pięknie, a co do 6008 będzie test czy raczej jest podobny w niektórych detalach do 7008 i na tym tescie poprzestaną?
Czy może jakaś inna propozycja w podobnej cenie?

Po Przeczytaniu testu radze tez poczytac opinie na temat tv, bardziej wiarygodne(wiem z doświadczenia:) )
 

jenson

Banned
Witam mógłby mi ktoś przybliżyć bo nie wiem który TV wybrać, bo już sam nie wiem
(cenny z allegro)

42PFL6007 około 2899zł
42PFL6057 około 2999zł
42PFL6907 około 3136zł
42PFL6008 około 3080zł

który z nich jest najlepszy? 6007 ma już test i wypadł pięknie, a co do 6008 będzie test czy raczej jest podobny w niektórych detalach do 7008 i na tym tescie poprzestaną?
Czy może jakaś inna propozycja w podobnej cenie?
Serię 6xx7 raczej bym odpuścił, po pierwsze tv działa jak mu się podoba, po drugie, może pojawi się jeszcze jedna aktualizacja i na tym koniec... Co do 6008 to spytaj w wątku o tym modelu.
 
Do góry