Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

BigDeal

New member
Od wczoraj telewizor po 2 min. od włączenia przechodzi w stan czuwania niezależnie czy korzystam z kablówki, netia player czy filmów na usb. Czy ktoś z was miał podobna ustrkę? Jak wygladała naprawa tego przez serwis?
 

ToomiGos

New member
Właśnie sprawdziłem i do mojego 47PFL5008H cali jest wersja 003.002.000.001 jutro sprawdzę co i jak.
A tak apropo jak i czym czyścicie swoje philki??Wiem, że temat rzeka i nie raz poruszany ale może coś nowego///
 

Adziu5

Member
Ja używam szmatki do okularów, żadnej chemii. Ostatni po wizycie znajomych z dzieckiem miałem chyba z 50 śladów po maluch rączkach, wszystko ładnie zeszło.
 

ToomiGos

New member
Ja używam szmatki do okularów, żadnej chemii. Ostatni po wizycie znajomych z dzieckiem miałem chyba z 50 śladów po maluch rączkach, wszystko ładnie zeszło.

A gdzie nabyta?? U optyka ??

_________________________

Właśnie po seansie Grawitacja 3D(OU) - Gravity 3D *2013* [1080p.Half.Over-Under.DTS-HD MA.5.1.AC3.BluRay.x264-SONDA] [Lektor i Napisy PL] [AT-TEAM].Sam film super , jak i efekty , chociaż miałem wrażenie jak by mi w moim Philipsie 47PFL5008H kilka super efektów uciekło.To chyba związane właśnie z tv'kiem .Chodzi mianowicie o wylatujące z ekranu elementy.Zaraz na początku kiedy Kowalsky łapie śubkę, oraz tak koło 58 min, lecące odłamki stacji kosmicznej.U mnie ,nie jako się rozmyło po ekranie.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Jak miałem 47pfl6008 to używałem miękkiej szmatki fibrowej którą delikatnie przecierałem ekran raz w tygodniu. Raz na dwa tygodnie puszczałem mgiełkę na szmatkę z płynem do czyszczenia ekranów i też przecierałem. Ekran wyglądał super. Tylko ja mogłem czyścić , w domu był kompletny zakaz dla innych w tym zakresie :)
 

BigDeal

New member
Od wczoraj telewizor po 2 min. od włączenia przechodzi w stan czuwania niezależnie czy korzystam z kablówki, netia player czy filmów na usb. Czy ktoś z was miał podobna ustrkę? Jak wygladała naprawa tego przez serwis?

Od dzisiejszego rana telewizor zaczął się sam włączać . Czy ktoś miał podobne problemy z tym telewizorem?
 

macko030

New member
Właśnie sprawdziłem i do mojego 47PFL5008H cali jest wersja 003.002.000.001 jutro sprawdzę co i jak.
A tak apropo jak i czym czyścicie swoje philki??Wiem, że temat rzeka i nie raz poruszany ale może coś nowego///

Na stronie Philipsa nie ma nowszej wersji.

Juz znalazlem

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

pawel1304

New member
Od 3 dni telewizor po 2-3 min. od właczenia przechodzi w stan czuwania uważasz ,że jest to normalne?

A czy napisałem że to normalne? Ale trzeba najpierw spróbować we własnym zakresie, takie podstawowe rzeczy jak przywrócić ustawienia fabryczne - taki jakby hard reset, spróbować wgrać najnowszy soft itp.
 

fanaticco

New member
Ostatnio mialem takie jaja, że telewizor praktycznie nie reagował ani na pilota ani na przyciski fizyczne. Nic nie pomagało. Jakimś cudem udało mi się jednak jeszcze raz wgrac z pena ten sam FW i problem zniknął. Możesz spróbować.

/Wysłane z telefonu/
 

BigDeal

New member
Smart jest tak samo wolny jak był , nie przypominam sobie żebym miał problemy z regulacja głośnosci w youtube z którego może z 5 razy korzystałem w przeciagu ostatnich 3 miesięcy. Najważniejsze dla mnie jest to że telewizor mi się sam nie wyłącza , ani włącza .
 

pawel1304

New member
Z zauważalnych zmian np. na IPLA działa znacznie szybciej podczas jechania w dół listy seriali, wcześniej normalnie się tam wszystko zacinało i irytowało człowieka, teraz działa błyskawicznie. Przeglądarka działa ciut sprawniej, YouTube jakby troszkę też, ale nadal 3D nie trybi, po włączeniu filmiku 3D na YT przez ok pół sekundy obraz jest trójwymiarowy po czym sam się przełącza na 2D.
 
Do góry