Philips seria 7605 (32", 37", 40", 46")

adlerek

New member
generalnie zamówiony, kupiłem za 5400 z przesyłka , 46PFL7605/12H, w sklepie wyglądał oszałamiająco, zobaczymy w domu, pewnie z 28 crt, będzie duże WOW!
 

pandox

New member
Po pierwsze witam wszystkich i bez zbędnych ceregieli chcę zadać pytanie na które nie doszukałem się odpowiedzi mimo przejrzenia całego wątku.
Otóż w sklepach internetowych są modele z oznaczeniem H na końcu. Co to znaczy? Czy jest jakaś inna wersja tego tv?
 

Freddie

New member
Wyszła kolejna aktualizacja oprogramowania - v 000.075.060.001
Do ściągnięcia przez www i wgranie przez USB (TV sam przez internet nie znajduje tej aktualizacji)
 

LeszekK2

New member
Po pierwsze witam wszystkich i bez zbędnych ceregieli chcę zadać pytanie na które nie doszukałem się odpowiedzi mimo przejrzenia całego wątku.
Otóż w sklepach internetowych są modele z oznaczeniem H na końcu. Co to znaczy? Czy jest jakaś inna wersja tego tv?

jak dobrze pamiętam to :
H - oznacza, tunery wbudowane w model
D - DVB-T (MPEG2) + analogowe kabelelen
, H - DVB-T (MPEG2/MPEG4) и DVB-C (MPEG-4.HD AVC)​
H - DVB-T (MPEG2/MPEG4) i DVB-C (MPEG-4.HD AVC)
, К - DVB-T (MPEG2/MPEG4) , DVB-C (MPEG-4.HD AVC) и DVB-S2 (MPEG-4)​
K - DVB-T (MPEG2/MPEG4), DVB-C (MPEG-4.HD AVC) i DVB-S2 (MPEG-4)
, S - DVB-T (MPEG2)​
S - DVB-T (MPEG2)
 

accu

New member
Bez reklam
Witajcie , mam problem : jak usunąć skróty dodanego urządzenia z menu głównego ?

Witam. Wejdź do menu opcji , powinny być tam opcje:
Nową nazwę
Usuń to urządzenie
Ponow. uporz.
Wybierz " Usuń to urządzenie" i wprowadź jak chcesz nowe urządzenie jak uczyniłeś poprzednio.
Pozdrawiam ,:)
 

accu

New member
Bez reklam
32PFL7605H/12 Philips Telewizor LCD 32PFL7605H Telewizor cyfrowy 32" Full HD 1080p z technologią Ambilight Spectra 2 i Pixel Precise HD - Philips Support[/URL]

dlaczego nie ma j.polskiego w okienku aktualizacji oprogramowania?
Może dlatego nie ściąga automatycznie w TV bo to wersja z j.angielskim

Witam.Pytanie słusznie postawione , ale niestety nie mamy na to wpływu , że jesteśmy gorzej traktowani
przez firmę Philips zarówno w obsłudze klienta jak i przez ich serwis. Może się to z czasem zmieni na lepsze , trzeba mieć taką nadzieję.:smile:
Pozdrawiam , :)
 

Freddie

New member
co nowego wnosi ta aktualizacja ?

Lista zmian w pliku PDF link

Tak jak już wcześniej ktoś pisał - najnowsza wersja wprowadza certyfikaty firmy ZIGGO (cokolwiek to daje...)
Proszę jednak zwrócić uwagę na listę zmian jakie wprowadziła poprzednia wersja Q551 0.75.59.0 z 31.08.2010

Ja miałem poprzednio 0.75.13.54 (taką wersję TV sam ściągnął z neta, nowszej nie znajdował) więc aktualizuje się z USB o dwie wersje wzwyż

Z zauważonych przeze mnie w zmian:
-w netTV doszła ikonka z videotutorialem Philipsa do poszczególnych serii telewizorów
-w netTV mam opcje w j.angielskim zamiast polskim

reszta menu TV została bez zmian w j.polskim


P.S. U Was też po wyłączeniu fizycznym telewizora z sieci i włączeniu opcji netTV ponownie wyskakuje to wkurzające okienko z prośbą o rejestrację (podanie maila) ??
 

szyMarek

New member
Mozesz tez puszczac je z mediaservera na pc przez dlan, mediaserver mozna tak skonfigurowac aby dodawal napisy do steamu.
A możesz podrzucić jakiś konkretny mediaserwer? Szukam w TVersity i nie widzę.
Ogólnie to męczyłem helpdesk Philipsa o jedną możliwości, którą daje klucz WiFi, a mianowicie o wysyłanie tego co mamy na PC bezpośrednio na TV, tyle że za pomocą LAN. Uparcie twierdzą, że się nie da. Ma ktoś może soft do tego klucza? Może da się to ustawić i po LANie :)
W tym wątku przeczytałem też o trybie serwisowym. W którym momencie należy wklepać 062596? Próbowałem z poziomu menu i nic...
 

WojcBond

New member
Witam wszystkich użytkowników Philipsa. Witałem się już na ogólnym, ale pisze tutaj pierwszy raz. Kilka dni temu stałem się posiadaczem 32PFL7605H i mam kilka pytań. Specjalnie nie pisałem, że stałem się szczęśliwym posiadaczem, bo nie chce zapeszyć - na razie jestem umiarkowanie zadowolony.
Pierwsze pytanie związane z
1. Tuner jest. Wystarczy jedynie ustawić kraj odbioru np. Szwecja.
2. Gdy standard MPEG4 zostanie oficjalnie zaprzysiężony dla Polski to zapewniam, że Philips zaktualizuje soft.
3. Po co Ci taki tuner skoro otrzymasz go od operatora kablowego ? Ci nie spieszą się do parowania kart z modułami dostępu, gdyż sklonowanie ich w Chinach to koszt ok 20 $. Nie po to naście lat walczyły z piractwem, by dać mu dozgonne przyzwolenie.
Chciałbym skorzystać z tunera DVB-C, ale mimo ustawień mój TV nie znajduje kanałów cyfrowych. Nie wiem czy to spowodowane jest brakiem sygnału cyfrowego w kablu (nie mam dekodera z kablówki i nie płacę za przesył sygnały cyfrowego, więc może się zdarzyć, że sygnał nie dochodzi do mojego mieszkania), czy ustawieniem kraju odbioru - jak można go zmienić, bez konfigurowania całego TV od początku i zgubieniem dotychczasowych ustawień kanałów.
2 - związane z softem: czy ten pobrany ze strony Philipsa w języku angielskim zmienia menu na angielskojęzyczne czy nadal pozostaje menu polskojęzyczne. Czy wgranie spftu wymusza konfiguracje TV od początku?
3. Czy korzystał ktoś i czy jest w ogóle możliwe korzystanie z wypożyczalni vod (np. vod.onet.pl)?
Pozdrawiam
 

Jaszczurek

New member
A możesz podrzucić jakiś konkretny mediaserwer? Szukam w TVersity i nie widzę.
...
Z mojej strony polecam Wild Media Server ... niestety tylko 15 dni za darmo - później ok. 50$
Napisy śmigaja aż miło zarówno w avi jak i mkv oraz dzieli film na kawałki (dzięki transkodowaniu) np 10 min, przez co można oglądać film od pewnego momentu lub "przewijać" :)
 
Do góry